4G/LTE maršrutizatoriai >    LTE & LAN maršrutizatorius Sma...
LTE & LAN maršrutizatorius SmartFlex

Pats didžiausias progresas (lyginant su Conel v2 maršrutizatoriais) buvo padarytas CPU. SmartFlex maršrutizatoriai turi keturis kartus galingesnį procesorių, lyginant su v2 versijos įrenginiais. Tai leidžia turėti žymiai didesnį pralaidumą bei greitesnį šifravimą.
SmartFlex turi iš esmės didesnę atmintį (lyginant su v2) - 512 MB RAM ir 256 MB flash atminties. Saugojimo atmintis gali būti išplėsta naudojant atminties kortelę. 
Naujasis LTE modulis (naudojamas SmartFlex) taip pat yra vertas dėmesio, todėl kad jis geriau veikia su esamais LTE tinklais. Be to naujasis modulis pasižymi didesniu atsparumu vibracijai bei leidžia išplėsti maršrutizatoriaus temperatūrinį veikimo diapazoną.   

Standartiškai SmartFlex maršrutizatorius turi du Ethernet 10/100 bei vieną USB 2.0 host prievadą. Taip pat du skaitmeninius įėjimus ir vieną išėjimą (I/O jungtis). Įrenginys taip pat turi du lizdus (3 V ir 1.8 V SIM kortelėms). SIM kortelės įsideda galinėje maršrutizatoriaus sienelėje.
Neatskiriama šio maršrutizatoriaus dalis yra atminties kortelių skaitytuvas. Šis skaitytuvas suteikia galimybę naudoti microSD korteles, taip išplečiant maršrutizatoriaus atmintį iki 64 GB (32 GB kai naudojamos SDHC kortelės). 
Pageidaujant vartotojui, šis maršrutizatorius gali turėti WiFI modulį. Tačiau WiFi modulio į maršrutizatorių nebėra galimybės įdiegti vėliau (kaip kad tai buvo v2 maršrutizatoriuose).
Yra galimos tokios SmartFlex versijos: SWITCH, RS232 arba RS485/RS232. T.y. 3-ijų prievadų komutatorius, Serial prievadas RS232 bei RS232 ir RS485 prievadų kombinacija.
SmartFlex maršrutizatorius gali būti pateikiamas tiek plastikiniame, tiek metaliniame korpusuose (pagal kliento pageidavimus).  

SmartFlex pasižymi didesniu maitinimo įtampos intervalu (nuo 10 Vdc iki 60 Vdc) bei didesniu darbiniu tempearatūros diapazonu (nuo -40°C iki +75°C).   


Prekių sąrašas