Meniu
Prekių krepšelis

NB-IoT

Model: NB-2x1Wire
NB-2x1Wire: Temperatūros ir drėgmės stebėjimo prietaisasPaprastas prietaisas, skirtas temperatūros, drėgmės, įtampos, šviesos, CO2, VoC ir kitų RJ12 jutiklių stebėjimui nutolusiose vietose. Siaurajuostis daiktų interneto ryšys.NB-2x1Wire yra temperatūros, drėgmės ar kitų 1-Wire jutiklių prijungimo įrenginys.Prietaisas leidžia prijungti keturis jutiklius prie 1-Wire arba 1-Wire UNI magistralės.Jį maitina vidinis akumuliatorius, veikiantis iki 3 metų, arba i&sca..
0.00€
Be PVM:0.00€
Model: NB-2xIn
NB-2xIn: Skaitmeniniai įėjimai su siaurajuosčiu IoT ryšiuNB-2xIn yra prietaisas, skirtas durų kontaktams, dūmų, dujų ir judesio jutikliams su sausojo kontakto išvestimi prijungti. Prie jo galima prijungti 2 nepriklausomus jutiklius.Jį maitina vidinis akumuliatorius, kuris veikia iki 3 metų, arba išorinis maitinimo šaltinis.  Prietaisą galima stebėti ir konfigūruoti nuotoliniu būdu naudojant "SensDesk" portalą ir "SensDeskMobile" progra..
0.00€
Be PVM:0.00€
Model: NB-2xOut
NB-2xOut: nuotolinio valdymo NB-IoT įrenginys su 2x reliniais išėjimais DONB-2xOut įrenginyje yra du užrakinami reliniai išėjimai, kuriuos galima lengvai valdyti naudojant nuotolinį portalą (HWg-cloud.com arba kitą "SensDesk" technologija paremtą portalą). Kiekvieną išėjimą galima valdyti rankiniu būdu iš portalo žiniatinklio sąsajos arba pagal įvykius (kitų įrenginių / jutiklių aliarmus).NB-2xOut įrenginys maitinamas iš vidinio akumulia..
0.00€
Be PVM:0.00€
Model: NB-WLD
NB-WLD: Vandens nuotėkio detektorius su siaurajuosčiu daiktų interneto ryšiuNB-WLD yra vandens nuotėkio detektorius su siaurajuosčiu daiktų interneto ryšiu. Jame naudojamas labai jautrus aptikimo kabelis.NB-WLD yra paprastas prietaisas, kuris drėgmės jutiklio kabeliu aptinka vandens nuotėkį. Prie jo galima prijungti 1 iki 85 m ilgio jutiklio kabelį. Bendras laidų ilgis gali būti iki 185 m (85 m jutiklio kabelis + 100 m jungiamasis kabelis).Dėl ankstyvo aptikimo ir įspėj..
0.00€
Be PVM:0.00€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.