Žinokite savo skaitiklio rodmenis


READy yra efektyvus sprendimas, skirtas nuotoliniu būdu nuskaityti duomenis iš vandens, šilumos, šalčio ir elektros skaitiklių.
Su READy Jūs gaunate greitą ir paprastą prieigą prie suvartojimo duomenų, o sistema suteikia prieigą prie įrankių, skirtų Jūsų šilumos paskirstymo tinklo analizei bei optimizavimui.

Kamstrup READy sistemą galima nesunkiai pritaikyti taip, kad ji atitiktų įvairius poreikius.
Jei pasirinkote mobilų skaitiklių nuskaitymą, tokiu atveju yra lengva padidinti ir išplėsti iki tinklo ribas – po vieną sritį arba visas sritis vienu kartu.


Duomenų surinkimas su READy


Apskaitos duomenų surinkimas važiuojant automobiliu

Tokiu būdu skaitikliai yra nuskaitomi tiesiai iš automobilio, važinėjant po tiekimo zoną, naudojant Android mobiliuosius įrenginius (išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį) bei skaitymo bloką (READy keitiklį).
Skaitiklių duomenys surenkami lengvai ir intuityviai, naudojant programą READy App.Fiksuotas skaitiklių duomenų surinkimas


Tiekimo zonoje sumontavus vieną ar kelis fiksuotus duomenų rinkimo įrenginius, skaitikliai gali būti automatiškai nuskaitomi tam tikrais numatytais laiko intervalais (pavyzdžiui, kasdien arba kas valandą).
Fiksuotas duomenų surinkimas idealiai tinka komerciniams pastatams ar pramonės šakoms, kai prisijungimas prie skaitiklių nėra įmanomas. Ryšio infrastruktūra, skirta fiksuotam skaitiklių duomenų surinkimui


Galimi du skirtingi tokio ryšio infrastruktūros variantai: Wireless M-Bus ir linkIQ.

Taškas-taškas nuskaitymas


Taikant šį duomenų surinkimo iš skaitiklių metodą, kiekvienas skaitiklis tiesiogiai komunikuoja su READy Manager per 2G/4G ryšio modulį, kuris yra integruotas skaitiklyje.
Duomenų nuskaitymas vyksta automatiškai kas valandą arba kasdien, o patys duomenys automatiškai pasiekiami su READy Manager.
Taškas-taškas metodas idealiai tinka kaip papildymas radijo tinklo sprendimui, kai sunku pasiekti atskirus nuotolusius skaitiklius. 

Skaitiklių nuskaitymas per laidą


READy Manager gali nuskaityti esamus ir naujus skaitiklius (su M-Bus sąsaja) tiesiogiai laidiniu ryšiu.
Laidinis M-Bus ryšys tiek Kamstrup, tiek ne Kamstrup skaitikliams yra labai naudingas tokiose srityse kaip daugiaaukščiai pastatai, prekybos centrai, kiti komerciniai pastatai, paslaugų pastatai ir kt.
T.y. tokiais atvejais, kai belaidžiams tinklams trukdo betonas ar dideli srautai (viešai prieinamiems dažniams).
Laidinis ryšys bus visiškai be trikdžių ir užtikrins patikimą skaitiklių rodmenų nuskaitymą net sudėtingomis sąlygomis.

READy Manager – skaitiklių duomenų tvarkymas bei saugojimas

Skaitiklių duomenų tvarkymas vyksta su READy Manager.
READy Manager turi paprastą ir logišką vartotojo sąsają su pradžios puslapiu bei ikonomis pagrįsta navigacija.


Skaitiklio duomenų ataskaitos