Meniu
Prekių krepšelis

Naujienos ir Sprendimai - cloud RSS Feed

19 Feb Modbus reikšmių atvaizdavimas IoT debesyje
infopulsas 0 347
Šiai dienai dauguma pagrindinių IoT platformų bei IoT debesijos paslaugų teikėjų, taip pat daugybė IoT gateway įrenginių palaiko MQTT protokolą. MQTT tai duomenų judėjimo tarp IoT įrenginių bei serverio protokolas. MQTT tapo standartu įvairių rūšių IoT įrenginių sujungimui tarpusavyje. MQTT gateway suteikia galimybę greitai ir lengvai pasiekti IoT įrenginių tinklus bei yra suderinami su IoT serveriais (tokiais kaip „Microsoft Azure“, „Amazon AWS“, „IBM Cloud“, „Google Cloud“ ir kt. ...). IoT P..
06 Nov Nuotolinis temperatūros ir drėgmės monitoringas
0 310
SISTEMOS APRAŠASSistemą sudaro IoT gateway, davikliai ir duomenų surinkimo sistema.IoT gateway įrenginys skirtas nuotoliniam stebėjimui ir informavimui avarijos atveju, naudojant GSM ryšį. Galima prijungti iki 10 išorinių daviklių: 10x 1-Wire davikliai,  2x DI impulsiniai įėjimai (gali būti prijungti vandens ar šilumos skaitikliai)1-Wire kabelio bendras ilgis, jungiant daviklius nuosekliai, gali iki būti iki 60m.Bendras sistemos vaizdas su 1-Wire davikliaisBendras sistemos vaizdas su Lora davi..
17 Sep IoT cloud platforma
0 387
CERVELLO STEM bei pagrindinės jos savybėsŠi IoT platforma suteikia galimybę nuotoliniu būdu prijungti, stebėti, valdyti, automatizuoti, integruoti bet kurį įrenginį ar sistemą.Tai lanksti, pritaikoma, keičiamo dydžio, apsaugota IoT platforma, skirta integruoti, valdyti bei nuotoliniu būdu stebėti įrenginius bei juos sujungti su įmonės ar pramoninėmis sistemomis ir aplikacijomis. Cervello Stem yra specialiai sukurta jūsų poreikiams.Pagrindinės Cervello Stem IoT platformos savybės:Saugumas. Visapu..
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.