Meniu
Prekių krepšelis

GSM-R

Brand: TRIORAIL Model: TRM-3aT (RS232)
TRM-3aT yra aukštos kokybės GSM-R (geležinkelio ryšio technologijos) modemas, palaikantis ASCI savybes, turintis RS232 prievadą...
0.00€
Be PVM:0.00€
Brand: TRIORAIL Model: TRM-3aT (USB)
TRM-3aT yra aukštos kokybės GSM-R (geležinkelio ryšio technologijos) modemas, palakantis ASCI savybes, turintis USB prievadą...
0.00€
Be PVM:0.00€
Brand: TRIORAIL Model: TRM-3Tedge
TRM-3Tedge tai modemas, skirtas balso, CSD duomenų, SMS, fakso ir GPRS/EDGE paslaugoms GSM-R ir GSM tinkluose...
0.00€
Be PVM:0.00€
Brand: TRIORAIL Model: TRC-3
Šis 8  vatų GSM-R modemas yra skirtas balso bei duomenų perdavimui. Atitinka EIRENE ir MORANE specifikacijų reikalavimus. Modemas tinka tiek standartiniams balso bei duomenų perdavimo taikymams, tiek ETCS L2/CTCS3. Inovatyvi šilumos valdymo sistema leido sukurti labai kompaktišką įrenginį. Be įvairių kokybės savybių šie modemai palaiko konferencinius pokalbius, funkcionalų adresavimą, geležinkelio avarinius skambučius bei kitas ASCI / EIRENE aprašytas funk..
0.00€
Be PVM:0.00€
Brand: ADVANTECH B+B SMARTWORX Model: RR75i v2
GSM-R maršrutizatorius RR75i v2 yra naudojamas bevieliu būdu prijungti įvairius įrenginius per Ethernet sąsają 10/100 į Internet arba Intranet tinklus. GSM-R RR75i v2 maršrutizatorius suderinamas su tarptautiniu bevielio ryšio standartu geležinkeliams (GSM-R, Global System for Mobile Communications – Railway), o tai leidžia šį maršrutizatorių naudoti saugiam bei didelio patikimumo ryšiui geležinkelių ryšio tinkluose. Prie pagrindinių RR75i v..
2 703.14€
Be PVM:2 234.00€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.