Meniu
Prekių krepšelis

Saulės elektrinės

Brand: Webdyn Model: WebdynSun
WebdynSun Gateway įrenginys yra skirtas stebėti bei rinkti duomenis iš skirtingų gamintojų saulės jėgainių inverterių. Į vieną įrenignį yra surenkami visi inverterių, elektros skaitiklių bei aplinkos sensorių duomenys (saulės apšvietimo intensyvumas, temperatūra, vėjo stiprumas ir kt.). WebdynSun suformuoja CSV failą bei periodiškai jį siunčia per GPRS, Ethernet arba telefonų tinklais (STN) į servrį...
0.00€
Be PVM:0.00€
Brand: Webdyn Model: WebdynSunPM
WebdynSunPM koncentratorius naudojamas fotovoltiniams įrenginiams stebėti ir valdyti renkant, analizuojant ir keičiant įrangos parametrus.  Nustatykite savo scenarijus, kad galėtumėte reguliuoti į tinklą tiekiamą galią, optimizuoti energijos kaupimą arba valdyti savo vartojimą. Įrengimas ir programavimas paprastai ir patogiai naudojant webserver ir konfigūravimo vedlį, be to, jį galima atlikti nuotoliniu būdu. Jis suderinamas su daugelio inverterių gamintojų. WebdynSunPM s..
0.00€
Be PVM:0.00€
Brand: INFOPULSAS Model: SR05-D1A3
Ši serija - tai prieinamiausia piranometrų serija, atitinkanti ISO 9060 antrosios klasės reikalavimus. Įrenginys matuoja saulės spinduliuotę, kurią gauna plokščias paviršius, W/m², žiūrint 180° kampu. Jis idealiai tinka bendriesiems saulės spinduliuotės matavimams (agro)meteorologiniuose tinkluose ir fotovoltinių elementų stebėsenai. Piranometrą lengva montuoti ir įrengti, ypač naudojant rutulinį niveliavimo mechanizmą. Ši versija yra su Modbus..
0.00€
Be PVM:0.00€
Brand: INFOPULSAS Model: Si-RS485TC-T
Silicio saulės spinduliuotės jutikliai (Si jutikliai) yra ekonomiškas, bet tvirtas ir patikimas sprendimas saulės spinduliuotės lygiui matuoti, ypač fotovoltinėms sistemoms stebėti. Dėl jutiklio elemento konstrukcijos, atitinkančios fotovoltinio modulio konstrukciją, šie jutikliai idealiai tinka fotovoltinių sistemų stebėsenai.Visų Si jutiklių su RS485 ir Si-mV-85-Pt100(0) matavimo neapibrėžtis yra A klasės pagal IEC 61724-1. Visi kiti Si jutikliai yra B klasės. Mūsų PV ..
0.00€
Be PVM:0.00€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.