Meniu
Prekių krepšelis

5G sensoriai

Brand: Dragino Model: NDDS75
Dragino NDDS75 yra NB-IoT atstumo jutiklis, skirtas daiktų interneto sprendimams kurti. NDDS75 matuoja atstumą tarp jutiklio ir plokščio objekto. Šis atstumo aptikimo jutiklis yra modulis, kuriame atstumo matavimui naudojama ultragarso jutimo technologija. Tuo tarpu temperatūros kompensavimas yra atliekamas viduje, siekiant pagerinti duomenų patikimumą. NDDS75 gali būti pritaikomas tokiems scenarijams kaip kad horizontalaus atstumo matavimas, skysčio lygio matavimas, s..
0.00€
Be PVM:0.00€
Brand: Dragino Model: NDDS20
Dragino NDDS20 tai NB-IoT ultragarsinis skysčio lygio jutiklis, skirtas daiktų interneto sprendimams. Naudojamas nekontaktinis metodas tam, kad išmatuoti skysčio lygį talpykloje neatidarius pačios talpyklos. Išmatuota vertė nusiunčiama per NB-IoT tinklą į IoT serverį.  NDDS20 jutiklis yra montuojamas tiesiai po konteineriu tam, kad būtų galima nustatyti skysčio lygį. Naudotojui nereikia atidaryti skylės ant talpyklos, kad patikrinti. Nekontaktinis matavimas leidžia a..
0.00€
Be PVM:0.00€
Brand: HW group Model: NB-2x1Wire
NB-2x1Wire: Temperatūros ir drėgmės stebėjimo prietaisasPaprastas prietaisas, skirtas temperatūros, drėgmės, įtampos, šviesos, CO2, VoC ir kitų RJ12 jutiklių stebėjimui nutolusiose vietose. Siaurajuostis daiktų interneto ryšys.NB-2x1Wire yra temperatūros, drėgmės ar kitų 1-Wire jutiklių prijungimo įrenginys.Prietaisas leidžia prijungti keturis jutiklius prie 1-Wire arba 1-Wire UNI magistralės.Jį maitina vidinis akumuliatorius, veikiantis iki 3 metų, arba i&sca..
0.00€
Be PVM:0.00€
Brand: HW group Model: NB-WLD
NB-WLD: Vandens nuotėkio detektorius su siaurajuosčiu daiktų interneto ryšiuNB-WLD yra vandens nuotėkio detektorius su siaurajuosčiu daiktų interneto ryšiu. Jame naudojamas labai jautrus aptikimo kabelis.NB-WLD yra paprastas prietaisas, kuris drėgmės jutiklio kabeliu aptinka vandens nuotėkį. Prie jo galima prijungti 1 iki 85 m ilgio jutiklio kabelį. Bendras laidų ilgis gali būti iki 185 m (85 m jutiklio kabelis + 100 m jungiamasis kabelis).Dėl ankstyvo aptikimo ir įspėj..
0.00€
Be PVM:0.00€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.