Meniu
Prekių krepšelis

Žalioji Energija RSS Feed

09 Jun Išnaudokite Saulės Energiją su Ilgaamžėmis LiFePO4 Baterijomis | Pigi elektra piko metu
infopulsas 0 670
Ar jūsų įmonė ar ūkis nori efektyviai kaupti pigesnę elektros energiją iš saulės ar tinklo?Mūsų LiFePO4 500 kWh talpos baterijos – puikus pasirinkimas mažoms įmonėms ir ūkininkams!Ilgaamžiškumas: Mūsų baterijos pasižymi neįtikėtinu ilgaamžiškumu – net 6000 ciklų! Tai reiškia, kad kasdien naudojant, baterija tarnaus iki 16 metų.Greitas atsipirkimas: Su valstybės parama, investicija atsiperka greičiau nei per vienerius metus! Garantija: Suteikiame 5 metų gamintojo garantiją, todėl galite būti ramū..
31 Aug Saulės energijos parkų gamybos monitoringo ir valdymo sprendimai su WebdynSun
infopulsas 0 580
Webdyn gateway naudojami energijos gamybai ir suvartojimui kontroliuoti. Energijos gamybos ir suvartojimo kontrolė reiškia galimybę automatiškai registruoti įrenginio funkcinius parametrus, "verslo" duomenis ir aplinkos duomenis... Tai taip pat reiškia, kad galima nuotoliniu būdu imtis veiksmų su įrenginiais, siekiant optimizuoti gamybos našumą ir energijos suvartojimo lygį. Specifiniai energijos valdymo vartai apima ir kitas sąsajas (Modbus, belaidžius jutiklius, įjungimo ir išjungimo įvesties/..
04 May Ethernet tinklai žaliosios energetikos sprendimuose
infopulsas 0 969
Ethernet tinklas atsinaujinančios energetikos sprendimuosePristatome pramoninio ryšio įrangą, skirtą atsinaujinančios energijos sprendimams.Saulės elektrinėsNeprijungtos prie tinklo energijos gamybos sistemos - tai naujo tipo energijos tiekimo būdas, kai energija iš saulės modulio bei valdiklio yra naudojama įkrauti bateriją, tiekiančią elektros energiją nuolatinės srovės apkrovai arba elektros energiją per inverterį į kintamos srovės apkrovą. Tokios sistemos gamina nuolatinės srovės energiją, k..
13 May Skirtingų gamintojų saulės  inverterių monitoringas su WebdynSun
infopulsas 0 2803
Sistemos architektūra Saulės jėgainių duomenų koncentratorius WebdynSun yra skirtas stebėti bei rinkti duomenis iš saulės jėgainių, kuriuose instaliuoti skirtingų gamintojų inverteriai. Į vieną įrenginį yra surenkami visi inverterių, elektros skaitiklių bei aplinkos sensorių duomenys (saulės apšvietimo intensyvumas, temperatūra, vėjo stiprumas ir kt.).Dideliuose tokio tipo projektuose labai svarbu, jog būtų galima nuskaityti bet kurio gamintojo inverterius bei komunikuoti su jais, kad padidinti ..
29 Apr Atsinaujinančių energijos šaltinių stebėjimo bei valdymo sprendimas
infopulsas 0 1498
Atsinaujinančių energijos šaltinių stebėjimo bei valdymo sprendimasPristatome įrangą, skirtą atsinaujinančios energijos šaltinių sistemų nuotoliniam valdymui bei stebėjimui. Tik nuolatos stebima ir valdoma nuotoliniu būdu atsinaujinančios energijos sistema gali užtikrinti efektyvų bei saugų darbą.GSM maršrutizatoriai - alternatyva laidiniam Interneto ryšiui Suteikia Interneto ryšį, kai nėra galimybės turėti laidinio ryšio (dažniausiai tai atokios vietovės, užmiestis)Galimi prievadai: Ethernet, W..
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.