Meniu
Prekių krepšelis

Apie Mus

INFOPULSAS siūlo naujausias technologijas pramonės automatikos ir elektronikos pramonėje. Tik geriausia kokybė, mažiausios kainos ir greitas, kompleksinis pristatymas.

Ilgametė patirtis inžinerijos srityje ir novatoriškas požiūris į verslą padėjo sukurti hibridinį verslo modelį, skirtą pramonės automatikos ir elektronikos parduotuvei. INFOPULSAS- tai B2B platforma, kurioje derinamos elektroninių parduotuvių technologijos ir paprastas naudojimas su mūsų darbuotojų techninio konsultavimo ir projektavimo patirtimi.

Siūlome jums visą parą veikiančią modernią internetinę parduotuvę su profesionaliais, išsamiai aprašytais pramoninės automatikos produktais. Apsiperkant internetinėje B2B parduotuvėje, taip pat suteikiame jums mūsų inžinierių, techninių konsultantų ir prekybos atstovų, sukaupusių ilgametę patirtį, žinias ir patirtį.

INFOPULSAS yra rimtas daugelio pramonės automatikos ir elektronikos gamintojų visame pasaulyje prekybos partneris. Mūsų pozicija lemia pasaulinio lygio pasiūlą, kuri yra kruopščiai suderinta, kad būtų užtikrintas sudėtingiausio lygio projektų įgyvendinimas.

INFOPULSAS parduotuvė daugiausia dėmesio skiria prekybinei veiklai ir susijusioms techninėms konsultacijoms. Mūsų ekspertų komanda, turinti patirties pramoninės automatikos medžiagų parinkimo ir komplektavimo srityje, teikia klientams profesionalią techninę pagalbą, dalyvauja parenkant gaminius projektuose, kad jie atitiktų sistemos reikalavimus ir užtikrintų aukščiausią įmanomą projekto įgyvendinimo lygį.

Esame universalūs, atidžiai stebime rinkos poreikius, kad visada galėtume pasiūlyti naujausias ir efektyviausias turimas technologijas - nuo paprastų pramoninių keitiklių iki pažangių įterptinių valdymo sistemų, pagrįstų pramoniniais kompiuteriais ir valdikliais.

Mūsų komanda dalyvauja projektuose nuo pat pirmojo užklausimo iki paskutinio įrengimo momento- norime būti tikri, kad padarėme viską, jog užtikrintume geriausią įgyvendinimo lygį. Suprantame, kad dabartinė rinka yra perpildyta įvairių produktų asortimento, o kaina nėra pagrindinis veiksnys, lemiantis kliento pasirinkimą. Todėl visada pateikiame efektyviausius produktus, atitinkančius projekto reikalavimus, pagal pasiūlytą kainų intervalą.

 

 

Nerandate prekės ar netenkina kaina? Susisiekite su mūsų specialistais ir susitarkite
dėl kainos savo projektui! 

Rašykite: sales@infopulsas.lt
Skambinkite: +370 655 90814

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.