Meniu
Prekių krepšelis

Smart Automation

Smart Automation | M2M

Brand: NOVUS Automation Model: FieldLogger
"FieldLogger" yra universalus, galingas ir ekonomiškas duomenų registratorius, skirtas didelės skiriamosios gebos ir greičio analoginiams, skaitmeniniams ir kitų tipų kintamiesiems apdoroti. Tai didelio našumo ir didelio jungiamumo įranga, kurią lengva konfigūruoti ir valdyti.   Jame yra 8 konfigūruojami analoginiai įėjimai, kuriais galima nuskaityti termoporos, Pt100, Pt1000, įtampos ir srovės signalus. Jis taip pat turi 2 relines išvestis ir 8 skaitmeniniu..
1 190.64€
Be PVM:984.00€
Brand: NOVUS Automation Model: LogBox
"LogBox Wi-Fi" yra daiktų interneto įrenginys su integruotu duomenų kaupikliu ir "Wi-Fi" ryšiu. Juo galima stebėti ir įrašinėti duomenis nuotoliniu būdu objektuose, kuriuose yra "Wi-Fi" infrastruktūra. Duomenis galima pasiekti nuotoliniu, belaidžiu būdu ir centralizuotai per SCADA programą, debesijos prietaisų skydelį arba naudojant "NXperience" programinę įrangą. Lengvas įdiegimas ir prieinamumas - svarbiausi šio įrenginio privalumai...
406.56€
Be PVM:336.00€
Brand: HW group Model: Poseidon2 4002
Poseidon2 4002 gali prijungti iki 40 jutiklių (16 per 1-Wire UNI/1-Wire + 24 per RS-485), turi 12 skaitmeninių sausų kontaktų įėjimų (DI), 8 virtualius skaitmeninius išėjimus ir leidžia valdyti 4 relės išėjimus (NO /NC). Konfigūravimui naudojamas integruotas žiniatinklio serveris. Įrenginį galima stebėti nuotoliniu būdu internetu, naudojant SensDesk Technology portalą kartu su SensDesk Mobile programa, skirta iOS ir Android. Jis veikia su HWg-PDMS ir HWg-Trigger. „Posei..
855.59€
Be PVM:707.10€
Brand: HW group Model: SMS-GW3 LTE
SMS-GW3 LTE yra centrinis tekstinių pranešimų (SMS) šliuzas, kurį tame pačiame tinkle esantys HWg įrenginiai ir programos gali naudoti numeriams rinkti arba SMS įspėjimams siųsti. SMS-GW3 LTE gali būti naudojamas tekstiniams pranešimams siųsti ir iš HWg programinės įrangos (HWg-Trigger, HWg-DCD2) ir SensDesk.com internetinio portalo. Kiekvienas įrenginys gali siųsti savo pavojaus pranešimus skirtingais telefono numeriais. SMS-GW3 LTE yra LAN šliuzas, ski..
465.49€
Be PVM:384.70€
Brand: HW group Model: Ares 12 LTE
Produkto variantai Ares12 LTE E plain Ares12 LTE plain unit - best suitable for EU (2x DI, 14x Sensor 1-Wire UNI, Internal battery).Just the unit, no more accessories.                                                    &n..
591.33€
Be PVM:488.70€
Model: MUC.EASYPLUS
Galingas duomenų kaupiklis/registratorius su 4 GB atmintimi. Matavimo sąsajos M-Bus, wM-Bus (OMS), Modbus (RTU, TCP), serial RS-485 prievadas ir trys impulsų skaitikliai (S0). MUC.easyplus komunikuoja per Ethernet. Versija MUC.easyplus 4G komunikuoja per Ethernet ir WAN sąsają (LTE). Integruotas web serveris suteikia galimybę konfigūruoti įrenginį per standartinę web naršyklę. Automatinis linijos skanavimas leidžia lengvai nustatyti bei parinkti duomenų taškus. Šifruotas..
0.00€
Be PVM:0.00€
Brand: YDOC Model: ML-417
ML-x17 duomenų registratorius yra mažas, itin mažos galios, ekonomiškas duomenų registratorius su integruotu 3G, 4G arba 5G (LTE-m ir NB-IoT) ryšio modemu. Viduje sumontuotas vidinis temperatūros jutiklis, 8 GB micro SD kortelė ir 2FF SIM kortelės lizdas. Registruotus duomenis galima perduoti į centrinį kompiuterį HTTP(S), FTP(S), el. paštu, saugiu TCP arba MQTT(S) konfigūruojamais intervalais, taip pat per palydovą (Iridium SBD). Sensorių nuotolinis stebėjimas ..
0.00€
Be PVM:0.00€
Brand: Webdyn Model: WebdynSun
WebdynSun Gateway įrenginys yra skirtas stebėti bei rinkti duomenis iš skirtingų gamintojų saulės jėgainių inverterių. Į vieną įrenignį yra surenkami visi inverterių, elektros skaitiklių bei aplinkos sensorių duomenys (saulės apšvietimo intensyvumas, temperatūra, vėjo stiprumas ir kt.). WebdynSun suformuoja CSV failą bei periodiškai jį siunčia per GPRS, Ethernet arba telefonų tinklais (STN) į servrį...
0.00€
Be PVM:0.00€
Brand: Webdyn Model: WebdynSunPM
WebdynSunPM koncentratorius naudojamas fotovoltiniams įrenginiams stebėti ir valdyti renkant, analizuojant ir keičiant įrangos parametrus.  Nustatykite savo scenarijus, kad galėtumėte reguliuoti į tinklą tiekiamą galią, optimizuoti energijos kaupimą arba valdyti savo vartojimą. Įrengimas ir programavimas paprastai ir patogiai naudojant webserver ir konfigūravimo vedlį, be to, jį galima atlikti nuotoliniu būdu. Jis suderinamas su daugelio inverterių gamintojų. WebdynSunPM s..
0.00€
Be PVM:0.00€
Brand: INFOPULSAS Model: SR05-D1A3
Ši serija - tai prieinamiausia piranometrų serija, atitinkanti ISO 9060 antrosios klasės reikalavimus. Įrenginys matuoja saulės spinduliuotę, kurią gauna plokščias paviršius, W/m², žiūrint 180° kampu. Jis idealiai tinka bendriesiems saulės spinduliuotės matavimams (agro)meteorologiniuose tinkluose ir fotovoltinių elementų stebėsenai. Piranometrą lengva montuoti ir įrengti, ypač naudojant rutulinį niveliavimo mechanizmą. Ši versija yra su Modbus..
0.00€
Be PVM:0.00€
Brand: HW group Model: HWg-PWR
Išmanus M-Bus gateway energijos apskaitai HWg-PWR3/12/25 valdiklis- inovatyvi bei efektyvi platforma modernių telemetrijos bei automatikos sistemų kūrimui. Šis įrenginys gali būti sėkmingai naudojamas nuotoliniam duomenų surinkimui iš energijos skaitiklių su Mbus sąsaja (naudojamų elektros, vandens, dujų ar šilumos apskaitai). Galimas prijungiamų skaitiklių kiekis priklauso nuo konkretaus HWg-PWR gateway varianto. HWg-PWR gateway savybės We..
448.43€
Be PVM:370.60€
Brand: INFOPULSAS Model: Si-RS485TC-T
Silicio saulės spinduliuotės jutikliai (Si jutikliai) yra ekonomiškas, bet tvirtas ir patikimas sprendimas saulės spinduliuotės lygiui matuoti, ypač fotovoltinėms sistemoms stebėti. Dėl jutiklio elemento konstrukcijos, atitinkančios fotovoltinio modulio konstrukciją, šie jutikliai idealiai tinka fotovoltinių sistemų stebėsenai. Visų Si jutiklių su RS485 ir Si-mV-85-Pt100(0) matavimo neapibrėžtis yra A klasės pagal IEC 61724-1. Visi kiti Si jutikliai yra B klasės. Mūsų PV ..
0.00€
Be PVM:0.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.