Maršrutizatoriaus programos - tai priemonės, kuriomis galima išplėsti "Advantech" korinio maršrutizatoriaus įrenginių funkcionalumą. 
Maršrutizatoriaus programas gali kurti "Advantech" tyrimų ir plėtros tarnyba, "Advantech" palaikymo tarnyba, pardavimo partneriai arba patys naudotojai. Jei norite sukurti savo maršrutizatoriaus programėlę, toliau skaitykite "DevZone" puslapius.
Priklausomai nuo maršrutizatoriaus programėlės kūrėjo, skirstome jas į 2 pagrindines kategorijas. Abiejų kategorijų programėlėmis gali nemokamai naudotis visi, kurie nori jas išbandyti arba naudoti "Advantech" maršrutizatoriuose.

  1. Advantech sukurtos maršrutizatoriaus programos - jas sukūrė Advantech komanda. Tai visos maršrutizatoriaus programos, kurios nėra kategorijoje, pažymėtoje kaip trečiosios šalies programos.
  2. Trečiosios šalies maršrutizatoriaus programos - jas sukūrė ne "Advantech" komanda, o pardavimo partneriai ir jos aiškiai pažymėtos kaip trečiosios šalies programos. Vartotojai nukreipiami į pardavimo partnerių svetaines, iš kurių jas galima atsisiųsti.
    Atkreipkite dėmesį, kad šias maršrutizatoriaus programas naudojate savo rizika.


Atkreipkite dėmesį, kad iš tikrųjų dauguma maršrutizatoriaus programų buvo sukurtos konkrečiai konfigūracijai, atsižvelgiant į konkrečią konfigūraciją, todėl jos gali 100 % neveikti kitoje konfigūracijoje.Tokiu atveju nedvejodami kreipkitės į mūsų verslo atstovus, kad sužinotumėte apie galimybes pritaikyti maršrutizatoriaus programėlę savo poreikiams.

Esamos Maršrutizatoriaus Programos