Meniu
Prekių krepšelis

Naujienos ir Sprendimai RSS Feed

18 Jul Ištirpusio deguonies matavimo tvenkiniuose sistema
09 Jun Išnaudokite Saulės Energiją su Ilgaamžėmis LiFePO4 Baterijomis | Pigi elektra piko metu
infopulsas 0 670
Ar jūsų įmonė ar ūkis nori efektyviai kaupti pigesnę elektros energiją iš saulės ar tinklo?Mūsų LiFePO4 500 kWh talpos baterijos – puikus pasirinkimas mažoms įmonėms ir ūkininkams!Ilgaamžiškumas: Mūsų baterijos pasižymi neįtikėtinu ilgaamžiškumu – net 6000 ciklų! Tai reiškia, kad kasdien naudojant, baterija tarnaus iki 16 metų.Greitas atsipirkimas: Su valstybės parama, investicija atsiperka greičiau nei per vienerius metus! Garantija: Suteikiame 5 metų gamintojo garantiją, todėl galite būti ramū..
20 Apr AQMesh |Aplinkos oro taršos monitoringo sistema
infopulsas 0 223
Oro kokybės stebėsenos sistema idealiai tinka stebėti oro kokybę, matuoti oro taršą, stebėti aplinką ir pramoninę taršą kasyklose, statybose ir naftos chemijos gamyklose. Sistema gali stebėti iki 6 parametrų dujų, kietųjų dalelių, triukšmo, vėjo greičio ir krypties duomenis, nuotoliniu būdu perduodami duomenys ir pasirenkami įvairūs maitinimo variantai.Pagrindiniai privalumaiDaugiajutiklė mini oro kokybės stebėjimo stotisLengva įdiegtiStebėti tiksliai ten, kur reikia stebėti.Mažos veiklos sąnaud..
01 Mar M-Bus skaitiklių duomenų nuskaitymas ir surinkimas
infopulsas 0 287
М-bus (Meter-bus) yra Europos standartas, skirtas nuotoliniam mokesčių prietaisų ir įvairių tipų jutiklių nuskaitymui. Nuotolinį duomenų surinkimą galima atlikti įvairiais būdais - naudojant vietinį kompiuterį, SCADA, telefono liniją arba TCP/IP ryšį.M-bus sąsaja leidžia gana paprastai ir pigiai elektroniniu būdu nuskaityti duomenis su visais privalumais. Gaminama vis daugiau prietaisų su laidine arba beviele m-bus sąsaja - temperatūros ir drėgmės jutikliai, CO2 jutikliai, langų ir durų jutiklia..
05 Feb Pramoniniai Touch PC
infopulsas 0 340
Industrial Panel PC, Stainless Steel Panel PC, Aluminum Flat Panel PC,Rugged Tablet PC, POS Terminal, Touch Screen, Touch Screen Monitor, Open Frame, BOX PC,FPT Series Panel PC Features : FPT-120, FPT-150, FPT-170, FPT-190, FPT-215, FPT-238 True Flat Fanless and Low Power System Design Intel ATOM Bay Trail or Kabylake/Skylake Processor Supports both Resisitive and Projected Capacitive Touch Full IP65 rating for Dust and Water Resistance VESA/Camp Mount for Various Demands Options of WiFi, Blue T..
31 Jan Fidelix – Open BMS sprendimai
infopulsas 0 584
Pristatome "Fidelix" - naujausią mūsų partnerį HVAC valdymo srityje, kuris siūlo visą ir visapusišką atviros BMS technologijos asortimentą. Sistemų integratoriaus, turinčios patikimų valdymo sprendimų patirties, sukurtos "Fidelix" sistemos yra naudojamos tokiose vietose kaip: biurų pastatai, ligoninės, mokyklos, viešbučiai, sandėliai, globos namai, automobilių stovėjimo aikštelės ir prekybos centrai. Atviromis sąsajomis pagrįsta platforma siūlo lengvai valdomą, suderinamą ir energetiškai efektyv..
20 Nov IoT Nuotolinis SMS valdymas
infopulsas 0 684
Avarijų ir gedimų monitoringasSiunčia pavojaus signalą SMS žinute, el. paštu arba balso pranešimu, jei suveikia DIs, AI viršija savo ribines vertes arba nutrūksta elektros energijos tiekimas. Avarijų signalas gali priklausyti nuo vienos arba dviejų įvesties būsenos. Patvirtinimo funkcija, jei pirmasis gavėjas neatsako.Prieigos kontrolė su "Wiegand" skaitytuvaisJei norite kontroliuoti patekimą į patalpas naudodami klaviatūrą, magnetinių kortelių skaitytuvą ar RFID ženkliukų skaitytuvą, AVIOR tai ..
13 Nov Oro kokybės monitoringas mokyklose
infopulsas 0 546
     Online monitoringas      Sujunkite savodaviklius per WiFi ar LoraWANPeržiūraVisų jutiklių peržiūraEigos / savaitės / mėnesio apžvalga Akimirksniu pamatysite, kur reikia tobulėti Išsamios diagramos su priartinimo funkcija Spalviniai atspalviai gali būti pritaikomi Lengvai suprantamos lentelės pagal darbo laiką, kurį galite nustatyti patys.AtaskaitosAutomatiškai generuojamos ataskaitos Dienos / savaitės / mėnesio ataskaitos Gali būti siunčiamos į kelis el. paštus Matyti, kur reikia tobulėti P..
04 Sep DALI produktai pastatų valdymui
infopulsas 0 426
Norime atkreipti dėmesį į DALI gaminius suderinamus su įvariomis valdymo sistemomis#SIEMENS, #TWINCAT, #CODESYS, #NIAGARA, #Q-SYS,#CONTROL4, #CRESTRON, #AMX, #LINUX, #NODE.js, #PythonKiti gamintojai naudoja: ARALAB, TAP HOME, ECOEXPERTS, AVIT MARINE, NOORDUNG Nuo dienos šviesos priklausančios šviesos valdymo sistemos padės taupyti energiją.Specialių RGB lempų ir šviesos spalvos valdymas atveria naujas sritis žemės ūkio ir ūkininkavimo srityse.  Platus DALI 2.0 diagnostikos ir stebėsenos funkcijų..
31 Aug Saulės energijos parkų gamybos monitoringo ir valdymo sprendimai su WebdynSun
infopulsas 0 580
Webdyn gateway naudojami energijos gamybai ir suvartojimui kontroliuoti. Energijos gamybos ir suvartojimo kontrolė reiškia galimybę automatiškai registruoti įrenginio funkcinius parametrus, "verslo" duomenis ir aplinkos duomenis... Tai taip pat reiškia, kad galima nuotoliniu būdu imtis veiksmų su įrenginiais, siekiant optimizuoti gamybos našumą ir energijos suvartojimo lygį. Specifiniai energijos valdymo vartai apima ir kitas sąsajas (Modbus, belaidžius jutiklius, įjungimo ir išjungimo įvesties/..
21 May IoT Vibracijos Daviklių monitoringo sistema
infopulsas 0 451
Geros įrangos būklės palaikymas yra labai svarbus jūsų veiklos efektyvumui ir produktyvumui. Tačiau nustatyti galimas problemas, kol jos nesukėlė įrangos gedimo ir prastovos, gali būti sudėtinga užduotis.Belaidė vibracijos analizė yra esminis mašinų techninės priežiūros ir būklės stebėsenos metodas. Ji suteikia vertingos informacijos apie mašinų būklę, nes padeda nustatyti vibracijos modelių pokyčius, kurie gali rodyti besivystančią problemą. Štai keletas pagrindinių priežasčių, kodėl belaidė vi..
17 May Išmani atliekų surinkimo stebėjimo sistema
infopulsas 0 629
Pažangus atliekų tvarkymas yra labai svarbus šiuolaikiniame pasaulyje, kuriame aplinkosauga ir išteklių valdymas yra svarbiausi prioritetai. Šiukšlių dėžių užpildymo lygio, šiukšlių dėžės dangčio būklės ir šiukšlių degimo stebėjimas gali atlikti svarbų vaidmenį optimizuojant atliekų surinkimo ir šalinimo procesus.Stebėdamos šiukšlių dėžių užpildymo lygį, atliekų surinkimo įmonės gali optimizuoti atliekų surinkimo grafiką, atsižvelgdamos į faktinius poreikius, o ne vadovaudamosi nustatytu grafiku..
16 May LoraWAN Aplinkos sąlygų monitoringo sensoriai
infopulsas 0 566
Daiktų internetas (IoT) ir dirbtinis intelektas (DI) - dvi technologijos, galinčios pakeisti pasaulį, kuriame gyvename.Daiktų internetas - tai prietaisų apjungimo tinklas, leidžiantis keistis duomenimis tarp prijungtų prietaisų.Dirbtinis intelektas apima kompiuterines sistemas ir mašinas, kurios imituoja žmogaus intelekto procesus.Daiktų interneto ir dirbtinio intelekto derinys reformuoja daugelį pramonės šakų ir aplinkų, veiksmingai gerindamas duomenų rinkimą ir tobulindamas duomenų valdymą bei..
16 May Išmanus LoraWAN atstumo/lygio matavimas
infopulsas 0 493
Platus asortimentas gali būti pritaikomas daugelyje sričių: fermos mėšlo rezervuaro užpildymo lygio stebėjimą, kanalizacijos vandens lygio stebėjimą, katilo išsiplėtimo stebėjimą, rezervuaro užpildymo lygio stebėjimą ir t. t.Talpų lygio stebėjimas fermose ir žemės ukyjeDaiktų interneto jutikliai gali tiksliai išmatuoti tvartuose laikomų pašarų ar kitų medžiagų lygį, todėl ūkininkai gali optimizuoti pašarų naudojimą ir užkirsti kelią švaistymui.Stebėdami tvarto užpildymo lygį, ūkininkai gali užti..
16 May Išmanus CO2 monitoringas paukščių ir gyvulių fermose
infopulsas 0 578
PagrindimasBroilerių kokybė ir sauga visada kelia didžiausią vartotojų susirūpinimą ir turi įtakos strateginei paukštininkystės pramonės ateičiai.Tyrimų duomenimis, viščiukai dažniausiai būna ištvermingi, tačiau dėl uždarymo, prastos oro kokybės, tamsos, naminių paukščių ligų ir panašių problemų jie gali būti per liesi.Atsižvelgiant į visas analizes, susijusias su mėsinių viščiukų auginimo patalpomis, ūkininkams neabejotinai reikalinga kontroliuojama ir pastovi aplinka patalpose.IššūkiaiUžtikrin..
21 Mar Advantech maršrutizatoriaus ypatingos savybės
infopulsas 0 458
Maršrutizatoriaus programos - tai priemonės, kuriomis galima išplėsti "Advantech" korinio maršrutizatoriaus įrenginių funkcionalumą. Maršrutizatoriaus programas gali kurti "Advantech" tyrimų ir plėtros tarnyba, "Advantech" palaikymo tarnyba, pardavimo partneriai arba patys naudotojai. Jei norite sukurti savo maršrutizatoriaus programėlę, toliau skaitykite "DevZone" puslapius.Priklausomai nuo maršrutizatoriaus programėlės kūrėjo, skirstome jas į 2 pagrindines kategorijas. Abiejų kategorijų progra..
18 Feb Bevielio M-Bus sprendimo įgyvendinimas
infopulsas 0 791
Dažnai gauname užklausų iš klientų projektų, kuriuose įrengtus wM-Bus skaitiklius reikia suprantamai ir patikimai užfiksuoti ir apdoroti energijos valdymui ar energijos stebėsenai. Tačiau kaip galima pasiekti, kad duomenys būtų išsamiai fiksuojami visame plote? Kokios technologijos reikia? Kur tiksliai turėtų būti įrengti prietaisai?Šiame tinklaraščio įraše atskleidžiame, kaip įveikiame šią užduotį padėdami savo klientams.Trumpa įžanga padės suprasti, kaip veikia wM-Bus magistralė ir kuo ji skir..
14 Feb M-Bus ir Modbus Duomenų koncentratoriai su Smart Metering
infopulsas 0 931
M-Bus, wM-Bus, Modbus koncentratorių (duomenų kaupiklių) ir gateway funkcijų apžvalga    Produktų serijos MUC.easyplus ir MUC500 - tai duomenų kaupiklių, skirtų išmaniajai apskaitai, šeima. Juos galima greitai ir lengvai paleisti net ir neturint ekspertinių žinių apie M-Bus ryšio veikimą ir ypatybes. Įrenginiuose yra integruotas ir lengvai naudojamas konfigūravimo tinklalapis, kuriam nereikia išorinės programinės įrangos. Prieš pradedant skaitiklių paieškos nuskaitymo procedūrą, galima pakeisti ..
08 Feb Webdyn router ypatingos savybės Titan V6
infopulsas 0 628
Webdyn pristato galingą pramoninio įrenginio viskas viename sprendimą su pagrindinėmis funkcijomis ir įvairiomis galimybėmis, kuris dėl savo programinės įrangos turi didelį potencialą.Dėl sąsajų rinkinio (RS232, RS485, dviguba SIM kortelė, skaitmeninės įvesties ir išvesties...) ir integruotos naujos TITAN V6 programinės įrangos (Modbus, MQTT, IPSec, logger,...),ji suteikia visą funkcijų paketą, kuris patenkins visus jūsų daiktų interneto taikomųjų programų poreikius be papildomos techninės įrang..
16 Nov S0 impulsų skaitikliai energijos apskaitai
infopulsas 0 845
Sprendimas skirtas skaitiklių (elektros, dujų, vandens) S0 impulsinių išėjimų prijungimui prie Ethernet tinklo.ir verčių nuskaitymas per atvirą API (SNMP, Modbus/TCP arba MQTT protokolus).Daugelis energijos skaitiklių (elektros, vandens, dujų...) turi impulsinę išvestį. Ji taip pat vadinama S0 sąsaja.HWg įrenginių DI (skaitmeninis įėjimas) gali skaičiuoti šiuos impulsus.Skaitiklius galima skaičiuoti per atvirą API (SNMP, XML, Modbus/TCP, MQTT).Skaitiklius galima analizuoti portale (SensDesk tech..
14 Nov Smart Building ryšio protokolai
infopulsas 0 854
KNXGalingas pagrindinis šliuzas tarp KNX magistralės ir pagrindinio įrenginio. Master protokolai: MODBUS/RTU, MODUS/TCP arba ASCII tekstas.Ryšys su priimančiuoju per RS232/RS485 nuosekliąją sąsają arba per Ethernet. Dvipusis ryšys su KNX įrenginiais.Visų KNX grupių adresų palaikymas. KNX magistralės ir MODBUS registrų atvaizdavimas ir testavimas naudojant nemokamą programinę įrangą DALIGalingi pagrindiniai šliuzai tarp DALI šviesos magistralės ir pagrindinio įrenginio. Priimančiojo protokolai: M..
01 Nov Oro kokybės Stebėjimas uždarose patalpose
infopulsas 0 1674
Sveikesnė erdvė su patalpų oro kokybės (IAQ) sprendimuSkirtas visiems, kuriems rūpi, kokiu oru jie kvėpuoja.Ką manote apie COVID-19 prevenciją uždarose patalpose? Rūpestingai saugodami save ir sveikatą, tačiau neturėdami veiksmingos informacijos, saugojome save ir sveikatą.Dabar atėjo metas būti neabejingiems ir sužinoti patalpų oro kokybės sprendimą.Padedame jums ir jūsų žmonėms gyventi saugesnėse ir sveikesnėse patalpose. Tam labai svarbūs realaus laiko duomenys apie oro kokybę.Ir tai prasided..
16 Oct Nuotolinė energijos apskaita
infopulsas 0 981
Išmanus Ethernet Gateway skaitantis  duomenis iš 3 / 12 / 25 išorinių skaitiklių per M-Bus magistralę.Su išoriniais M-Bus (EN 13757) skaitikliais gali būti naudojamas nuotolinei vandens, elektros, dujų ar šilumos suvartojimo apskaitai stebėti.Pritaikymo sritysNuotolinis elektros skaitiklių stebėjimas mažose serverinėse ir BTSEnergijos suvartojimo stebėjimas nuomojamose patalposeEnergijos suvartojimo rodmenų nuskaitymas nutolusiose arba sunkiai prieinamose vietoseEnergijos sąnaudų kontrolėAtskirų..
09 Oct LoRaWAN sprendimas žemės ūkio infrastruktūros monitoringui
infopulsas 0 4427
Lora Sensoriai, skirti dirvožemio parametrų stebėjimuiIšmanioji dirvožemio stebėsena gerokai padidina pasėlių, daržovių, gėlių ir vaisių derliųPer pastaruosius kelerius metus masinio daiktų interneto taikymas dirvožemio stebėsenai, pavyzdžiui, šiltnamiuose, paspartino skaitmeninio ūkininkavimo raidą. Aplinkos veiksnių, tokių kaip temperatūra, drėgmė, dirvožemio kiekis, vėjo greitis, kritulių kiekis, azotas, fosforas ir kalis, duomenų rinkimas sudarė svarbią dirvožemio stebėsenos dalį. Tai neabej..
04 May Ethernet tinklai žaliosios energetikos sprendimuose
infopulsas 0 969
Ethernet tinklas atsinaujinančios energetikos sprendimuosePristatome pramoninio ryšio įrangą, skirtą atsinaujinančios energijos sprendimams.Saulės elektrinėsNeprijungtos prie tinklo energijos gamybos sistemos - tai naujo tipo energijos tiekimo būdas, kai energija iš saulės modulio bei valdiklio yra naudojama įkrauti bateriją, tiekiančią elektros energiją nuolatinės srovės apkrovai arba elektros energiją per inverterį į kintamos srovės apkrovą. Tokios sistemos gamina nuolatinės srovės energiją, k..
05 Apr Nuotolinio stebėjimo bei valdymo IoT sprendimai iš HWgroup
infopulsas 0 3987
HW-group produktų katalogasPagal šią nuorodą galite parsisiųsti naujausią HW-group produktų katalogą: KATALOGAS. SensDesk technologijaPagal šią nuorodą galite rasti daugiau informacijos apie SensDesk technologijaSensDesk.com - tai mokama įmonės HW group teikiama paslauga, skirta nuotoliniam prietaisų ir jutiklių stebėjimui.Tai internetinė viešojo portalo paslauga (Saas), skirta prijungti tik HW-group įrenginius.Paslauga suteikia galimybę iš vienos vietos matyti visų reikšmių apžvalgą, suteikia g..
06 Feb Inovatyvi M-bus energijos prietaisų apskaita Cloud platformoje
infopulsas 0 4992
Susipažinkite su išmaniųjų skaitiklių bevieliu M-bus duomenų Gateway &  Cloud platforma duomenų apdorojimui!Bevielis M-BUS gateway naudoja siaurajuostį daiktų internetą (NB-IoT), vandens skaitiklių, šilumos skaitiklių ir šilumos sąnaudų daliklių su 868 MHz, sunaudojimo duomenų perdavimą cloud plaformai per LTE mobilųjį ryšį.Visus suvartojimo duomenis galima atsisiųsti kaip CSV failą arba siųsti el. paštu. Dėka modernaus LTE siaurajuosčio mobiliojo radijo ryšio (NB-IoT), nuotolinis nuskaitymas ve..
02 Jan Saugus Nuotolinis Prisijungimas
infopulsas 0 1593
YPAČ PAPRASTAS, LABAI SAUGUS NUOTOLINIO PRISIJUNGIMO SPRENDIMAS Šis sprendimas leidžia saugiai prižiūrėti pramonines mašinas, atlikti nuotolinį programavimą, stebėjimą ir duomenų surinkimą.Vartuotojai neturintys gilių IT žinių gali lengvai naudotis sistema, kuri sukuria saugų komunikacinį kanalą tarp naudotojo ir nutolusios mašinos,nepriklausomai nuo to, kokioje pasaulio vietoje ji būtų.Sprendimą sudaro svarbiausi 3 komponentai:SiteManager- Instaliuotas šalia įrenginio nutolusioje vietoje (hardw..
17 Nov Pramoniniai Ethernet tinklo komutatoriai iš 3onedata
infopulsas 0 1166
3onedata pramoninės tinklo įrangos katalogasKoncentruokitės į pramoninį Internetą bei kurkite išmaniąją tinklo platformą su 3onedata gamintojo siūlomais įrenginiais!Pramoniniai Ethernet komutatoriai3onedata siūlo pilną pramoninių Ethernet komutatorių asortimentą, kurie pasižymi patobulinta sauga, pramoninio lygmens patikimumu, lengvu valdymu bei tinklo dubliavimu. Patentuota SW-Ring technologija leidžia tinklui atsistatyti per 20 ms, kai tinkle yra mažiau negu 250 mazgų.Šie įrenginiai taip pat p..
29 Aug MQTT reikšmių atvaizdavimas IoT debesyje
infopulsas 0 2274
Šiai dienai dauguma pagrindinių IoT platformų bei IoT debesijos paslaugų teikėjų, taip pat daugybė IoT gateway įrenginių palaiko MQTT protokolą. MQTT tai duomenų judėjimo tarp IoT įrenginių bei serverio protokolas. MQTT tapo standartu įvairių rūšių IoT įrenginių sujungimui tarpusavyje. MQTT gateway suteikia galimybę greitai ir lengvai pasiekti IoT įrenginių tinklus bei yra suderinami su IoT serveriais (tokiais kaip „Microsoft Azure“, „Amazon AWS“, „IBM Cloud“, „Google Cloud“ ir kt. ...). IoT P..
Rodoma nuo 1 iki 30 iš 41 (2 puslapių)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.