Pramonėje matuoti rezervuarų lygius yra sudėtinga užduotis, kurią reikia atlikti pakartotinai tiksliai ir patikimai. Galime ir toliau naudoti nebrangią tradicinę lazdą, pagamintą iš medžio, metalo ar plastiko, ir tikrinti ją pagal savo pojūtį,
tačiau tai brangiai kainuoja ir dėl rankinių ataskaitų teikimo metodų lengva padaryti klaidų. Kai kuriais atvejais panardinamas jutiklis taip pat nėra idealus optimalus pasirinkimas matuoti lygį rezervuaruose, kuriuose yra korozinių, verdančių ir pavojingų cheminių medžiagų.
Belaidis ultragarsinis atstumo jutiklis yra geriausias pasirinkimas, kuris nesiliečia su pačiu skysčiu, todėl sumažėja klaidingų rodmenų, kuriuos gali sukelti korozija, galimybė.

measure-tank-levels-ultrasonic

Iššūkiai

  • Jutikliai laikui bėgant gali užsiteršti ir naudotojai iš viso negali matuoti
  • Jutikliai priklauso nuo žmogaus darbo matuojant lygį, o tai reiškia klaidų ir pavojų riziką
  • Jutikliai yra daug brangesni už ultragarsinį atstumo ir (arba) lygio jutiklį


Rekomenduojamas produktas

Jutikliai yra tarsi techninės sistemos jutimo organai. Iš įvairių tipų jutiklių kliūčių aptikimui ir jų atstumo matavimui- dažniausiai naudojamas ultragarsinis atstumo / lygio jutiklis.
Ultragarsinis atstumo / lygio jutiklis naudoja ultragarso technologiją, kuria matuojamos garso bangos, kad būtų galima nustatyti atstumą, o garso greičiui įtakos turi keli aplinkos parametrai.

Siūlome ultragarsinį atstumo ir (arba) lygio jutiklį, pasižymintį itin dideliu tikslumu - iki 1 %.
Nekontaktiniai skysčių lygio jutikliai gali veikti kompaktiškose talpyklose, kurių matavimo diapazonas yra nuo 0,3 m iki 10 m, ir veikia įvairiose pavojingose vietose, patvirtintose pagal chemijos perdirbimo pramonės reikalavimus.
Jutikliai EM500-UDL idealiai tinka populiariausiam taikymui, kai matuojamas skysčio kiekio lygis arba tūris rezervuare ir talpykloje. Jei indas yra linijinis, tūrį įvertinti nesunku.EM500-UDL-ultrasonic

 

Sprendimas

Ultragarsinis atstumo ir (arba) lygio jutiklis gali būti montuojamas rezervuaro viršuje ir nukreiptas žemyn į skysčio paviršių. Jis veikia tokiu principu, kad signalui generuoti naudojami ultragarso impulsai.
Iš jutiklio siunčiamas signalas atsispindi nuo terpės paviršiaus ir perduodamas atgal į jutiklį. Matuojant laiką, žinant atstumą tarp ultragarsinio skysčio lygio jutiklio ir terpės paviršiaus, nustatomas skysčio lygis, rezervuaro aukštis ir skysčio tūris. LoRaWAN® pagrindu veikiantis ultragarsinis atstumo ir (arba) lygio jutiklis gali rinkti duomenis ir siųsti juos į bazinę stotį belaidžiu ryšiu. Jo įmontuota ličio baterija maitinama konstrukcija gali padėti sutaupyti techninės priežiūros rūpesčių ir nemažai išlaidų kasdienio naudojimo metu.

Lygio duomenis galima rodyti "Cloud" platformoje arba perkelti į trečiosios šalies taikomųjų programų serverį, kad juos galėtų peržiūrėti administratoriai.

tank-level-measurement-solution

Privalumai

Tvarus ir patikimas dizainas
Mažesnis jutiklių užsiteršimas arba cheminių objektų sukeliama korozija.

Garantuotas duomenų tikslumas ir patikimumas
Netrikdoma objekto paviršiaus spalva ar optinis atspindys. Rodmenų tikslumas išlieka nepakitęs net pasikeitus skysčių cheminei sudėčiai.

Lengvas naudojimas
Lengvas montavimas ant rezervuaro konstrukcijos virš skysčio. Nuimamas, pakartotinai naudojamas, nepalieka kabelio ir netvarkos.

Ekonomiškas sprendimas
Mažai sunaudojama energijos ir palyginti nebrangus.