M-Bus, wM-Bus, Modbus koncentratorių (duomenų kaupiklių) ir

gateway funkcijų apžvalga

    


Produktų serijos MUC.easyplus ir MUC500 - tai duomenų kaupiklių, skirtų išmaniajai apskaitai, šeima. Juos galima greitai ir lengvai paleisti net ir neturint ekspertinių žinių apie M-Bus ryšio veikimą ir ypatybes. Įrenginiuose yra integruotas ir lengvai naudojamas konfigūravimo tinklalapis, kuriam nereikia išorinės programinės įrangos. Prieš pradedant skaitiklių paieškos nuskaitymo procedūrą, galima pakeisti tik keletą nustatymų. Po to nuskaitymo procedūra ir duomenų apdorojimas yra visiškai automatizuotas.

Prietaisai patys renka duomenis, nesvarbu, kokio tipo skaitiklis ir kokia terpė naudojama. Tuomet duomenų kaupikliai išsaugotus duomenis standartizuoja ir pateikia kitoms sistemoms. Tai tarsi "Plug and Play" (įjunk ir paleisk), taupantis laiką ir pastangas.

MUC.easyplus turi integruotą M-Bus sąsają pagal EN 13757. Be to, juose yra 3xS0 impulsiniai įėjimai ir nuoseklioji sąsaja (RS-485). Tai leidžia naudotojui tiesiogiai arba naudojant optinį zondą nuskaityti tolesnius skaitiklių rodmenis.

Belaidžiam ryšiui su skaitikliais palaikyti yra wM-Bus sąsaja pagal OMS (Open Metering Systems) standartą.

Vienas pagrindinių mūsų duomenų kaupiklių komponentų yra integruota ir labai galinga ryšio programinė įranga. Ji atsakinga už visų duomenų apdorojimą ir skaitiklių atpažinimą. Jos universalus veikimas atitinka standartą EN 13757, nesiremiant skaitiklių bibliotekomis. Dėl to nereikia daug laiko reikalaujančios tokių bibliotekų priežiūros. Be to, ji leidžia nuskaityti visų rinkoje esančių skaitiklių rodmenis, nepriklausomai nuo gamintojo ir laikmenos. Įrenginyje atpažįstamos ir pateikiamos visos vertės, matavimo vienetai ir metaduomenys. Be to, yra papildomas duomenų laukas "Vartotojo etiketė", skirtas unikaliems identifikatoriams, susijusiems su jūsų duomenų rinkimo sistema, įvesti. Šias sistemas galima prijungti per Ethernet, o kai kuriais variantais - ir per mobilųjį ryšį. Tai jūsų pasirinkimas.

Vadinamasis sistemos matuoklis siūlo ne tik stebėti arba registruoti sistemos būsenas, bet ir kitas matuoklio vertes. Kad būtų galima geriau analizuoti gedimus, vizualizuojamas paskutinio rodmens nuskaitymo laikas, o eksporto sąsaja papildyta scenarijų sistema. Tai leidžia klientui naudotis universalia priemone, kuri leidžia dar labiau individualizuoti duomenų eksportą ir padaryti jį lankstesnį.

Naudojant funkciją Extended Maintenance (išplėstinė techninė priežiūra) galima analizuoti užregistruotų ryšių istoriją ir sistemos įvykius, pavyzdžiui, ataskaitų būsenos pranešimus, klaidų kodus ir naudotojų prisijungimus. Tai reiškia, kad klientas gali pats atlikti gedimo būdo analizę ir lengviau išspręsti problemą. Be to, yra filtravimo funkcija ir failų eksportas.

Be to, mūsų "MUC.easyplus" siūlo daugiakanalę ataskaitų teikimo funkciją (MCR). Galima nustatyti 10 skirtingų skaitiklio duomenų siuntimo konfigūracijų, kurios vykdomos lygiagrečiai.

MUC500 šeimos gaminiai yra specializuoti duomenų kaupikliai. Jie orientuoti tik į vieną fizinę sąsają ir skirti didžiuliams skaitiklių įrenginiams. Fizinio sluoksnio ir centrinio procesoriaus našumas atitinkamai yra didelis.

Valdymas yra toks pat, kaip ir pirmiau. Integruotas žiniatinklio serveris siūlo išmanųjį konfigūravimo žiniatinklio puslapį. Skaitikliai priskiriami tiesiog nuskaitant M-Bus magistralę.

Kalbant apie laidinį M-Bus ryšį, MUC500 M siūlo iki 500 vienetų apkrovas magistralės linijose. Belaidės M-Bus magistralės atveju į MUC500 W integruota iki dviejų imtuvų. Tai leidžia lygiagrečiai naudoti skirtingus režimus, pavyzdžiui, S, T, C ir C/T, tuo pačiu dažniu arba net skirtingais dažniais su tuo pačiu prietaisu. Be įprasto 868 MHz dažnio, taip pat yra 433 MHz ir 169 MHz dažnių sprendimai. Kiti dažniai galimi pagal pageidavimą.

Be to, MUC500 W turi integruotą RS-232 sąsają. Taigi, norint vienu metu nuskaityti laidinės ir belaidės infrastruktūros duomenis, galima naudoti išorinį lygio keitiklį.

Visi prietaisai išsprendžia didžiulių įrenginių iššūkius ir gali logiškai apdoroti daugiau kaip 5000 skaitiklių.


Parsisiųsti duomenų kaupiklių funkcijų aprašą


#M-Bus    #wM-Bus    #Modbus RTU    #Modbus TCP     #DLDE

#Mqqt    #Json    #XML    #CSV   

#FTP    #TCP    #SMTP    #TLS

#Scripts