М-bus (Meter-bus) yra Europos standartas, skirtas nuotoliniam mokesčių prietaisų ir įvairių tipų jutiklių nuskaitymui.
Nuotolinį duomenų surinkimą galima atlikti įvairiais būdais - naudojant vietinį kompiuterį, SCADA, telefono liniją arba TCP/IP ryšį.M-bus sąsaja leidžia gana paprastai ir pigiai elektroniniu būdu nuskaityti duomenis su visais privalumais. Gaminama vis daugiau prietaisų su laidine arba beviele m-bus sąsaja - temperatūros ir drėgmės jutikliai, CO2 jutikliai, langų ir durų jutikliai, dūmų jutikliai ir t. t. Tai suteikia integratoriams galimybę turėti įvairiais būdais suderinamą sistemą ir ją integruoti į aukščiausio lygio BMS arba namų valdymo sistemas. Dauguma mūsų gaminamų prietaisų yra skirti būti vartais tarp matavimo prietaisų, pavyzdžiui, šilumos, vandens, dujų ir elektros skaitiklių, ir pagrindinės valdymo ir automatizavimo sistemos.M-bus supply converter MBRS-250

Wired m-bus keitikliai

Mikrovaldiklio dvipusio dvipusio dvipusio M-bus ir RS-232С/RS-485/Modbus keitikliai, galintys maitinti ne daugiau kaip 250 standartinių m-bus pavaldžiųjų įrenginių.
Wireless m-bus concentrator WRM-TS

Wireless m-bus prietaisai

Belaidės m-bus magistralės koncentratoriai, kartotuvai, jutikliai ir mišrūs įrenginiai (laidinė ir belaidė m-bus magistralė). Veikia T, S ir C režimais, palaiko AES-128 5 režimo šifravimą/iššifravimą ir apskritai su OMS suderinamus įrenginius.
M-bus repeater MBRP-64

M-bus kartotuvas laidiniams tinklams plėsti

Mikrovaldiklio dvipusio dvipusio M-bus įvesties į M-bus išvesties įrenginius su galimybe išplėsti esamą tinklą 64 arba 250 papildomų m-bus pavaldžiųjų įrenginių.
Pulse counter with m-bus MBCS-2/4/6/8

M-bus ir Modbus impulsų skaitikliai

Mikrovaldiklio impulsų skaitikliai su 2/4/6/8 įėjimais, skirti prijungti prie impulsinių vandens arba šilumos skaitiklių. Jie gali būti su m-bus arba modbus sąsaja, įkraunamu akumuliatoriumi, RTC, su skystųjų kristalų ekranu arba be jo, vidiniu tarifų skaičiavimu ir kt. Skirti montuoti ant DIN lentelės arba sienos, turi skirtingą IP apsaugos laipsnį.
Ethernet transceiver MBET-2WR

Ethernet, GPRS, IEC 62056-21 ir analoginiai keitikliai

Ryšio prietaisai, skirti duomenims perduoti per Ethernet, GSM/GPRS, telefono liniją ir kt. Modbus TCP įrenginiai, skirti m-bus arba IEC 62056-21 įrenginiams (elektros skaitikliams).
M-bus Serial Communicator

M-bus programinė įranga

Programinė įranga, skirta m-bus/Modbus įrenginiams nuskaityti ir nustatyti. Nemokama ir mokama programinė įranga su duomenų baze, skirta išsamiam nuotoliniam nuskaitymui. Nemokama programinė įranga, skirta naudoti su belaidžiu duomenų rinkikliu WMR-IoT.Catalogue for remote reading.