Meniu
Prekių krepšelis

Smart Agriculture RSS Feed

16 May Išmanus CO2 monitoringas paukščių ir gyvulių fermose
infopulsas 0 578
PagrindimasBroilerių kokybė ir sauga visada kelia didžiausią vartotojų susirūpinimą ir turi įtakos strateginei paukštininkystės pramonės ateičiai.Tyrimų duomenimis, viščiukai dažniausiai būna ištvermingi, tačiau dėl uždarymo, prastos oro kokybės, tamsos, naminių paukščių ligų ir panašių problemų jie gali būti per liesi.Atsižvelgiant į visas analizes, susijusias su mėsinių viščiukų auginimo patalpomis, ūkininkams neabejotinai reikalinga kontroliuojama ir pastovi aplinka patalpose.IššūkiaiUžtikrin..
09 Oct LoRaWAN sprendimas žemės ūkio infrastruktūros monitoringui
infopulsas 0 4427
Lora Sensoriai, skirti dirvožemio parametrų stebėjimuiIšmanioji dirvožemio stebėsena gerokai padidina pasėlių, daržovių, gėlių ir vaisių derliųPer pastaruosius kelerius metus masinio daiktų interneto taikymas dirvožemio stebėsenai, pavyzdžiui, šiltnamiuose, paspartino skaitmeninio ūkininkavimo raidą. Aplinkos veiksnių, tokių kaip temperatūra, drėgmė, dirvožemio kiekis, vėjo greitis, kritulių kiekis, azotas, fosforas ir kalis, duomenų rinkimas sudarė svarbią dirvožemio stebėsenos dalį. Tai neabej..
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.