Meniu
Prekių krepšelis

Sprendimai RSS Feed

09 Jun Išnaudokite Saulės Energiją su Ilgaamžėmis LiFePO4 Baterijomis | Pigi elektra piko metu
infopulsas 0 666
Ar jūsų įmonė ar ūkis nori efektyviai kaupti pigesnę elektros energiją iš saulės ar tinklo?Mūsų LiFePO4 500 kWh talpos baterijos – puikus pasirinkimas mažoms įmonėms ir ūkininkams!Ilgaamžiškumas: Mūsų baterijos pasižymi neįtikėtinu ilgaamžiškumu – net 6000 ciklų! Tai reiškia, kad kasdien naudojant, baterija tarnaus iki 16 metų.Greitas atsipirkimas: Su valstybės parama, investicija atsiperka greičiau nei per vienerius metus! Garantija: Suteikiame 5 metų gamintojo garantiją, todėl galite būti ramū..
20 Apr AQMesh |Aplinkos oro taršos monitoringo sistema
infopulsas 0 223
Oro kokybės stebėsenos sistema idealiai tinka stebėti oro kokybę, matuoti oro taršą, stebėti aplinką ir pramoninę taršą kasyklose, statybose ir naftos chemijos gamyklose. Sistema gali stebėti iki 6 parametrų dujų, kietųjų dalelių, triukšmo, vėjo greičio ir krypties duomenis, nuotoliniu būdu perduodami duomenys ir pasirenkami įvairūs maitinimo variantai.Pagrindiniai privalumaiDaugiajutiklė mini oro kokybės stebėjimo stotisLengva įdiegtiStebėti tiksliai ten, kur reikia stebėti.Mažos veiklos sąnaud..
13 Nov Oro kokybės monitoringas mokyklose
infopulsas 0 545
     Online monitoringas      Sujunkite savodaviklius per WiFi ar LoraWANPeržiūraVisų jutiklių peržiūraEigos / savaitės / mėnesio apžvalga Akimirksniu pamatysite, kur reikia tobulėti Išsamios diagramos su priartinimo funkcija Spalviniai atspalviai gali būti pritaikomi Lengvai suprantamos lentelės pagal darbo laiką, kurį galite nustatyti patys.AtaskaitosAutomatiškai generuojamos ataskaitos Dienos / savaitės / mėnesio ataskaitos Gali būti siunčiamos į kelis el. paštus Matyti, kur reikia tobulėti P..
31 Aug Saulės energijos parkų gamybos monitoringo ir valdymo sprendimai su WebdynSun
infopulsas 0 579
Webdyn gateway naudojami energijos gamybai ir suvartojimui kontroliuoti. Energijos gamybos ir suvartojimo kontrolė reiškia galimybę automatiškai registruoti įrenginio funkcinius parametrus, "verslo" duomenis ir aplinkos duomenis... Tai taip pat reiškia, kad galima nuotoliniu būdu imtis veiksmų su įrenginiais, siekiant optimizuoti gamybos našumą ir energijos suvartojimo lygį. Specifiniai energijos valdymo vartai apima ir kitas sąsajas (Modbus, belaidžius jutiklius, įjungimo ir išjungimo įvesties/..
21 May IoT Vibracijos Daviklių monitoringo sistema
infopulsas 0 451
Geros įrangos būklės palaikymas yra labai svarbus jūsų veiklos efektyvumui ir produktyvumui. Tačiau nustatyti galimas problemas, kol jos nesukėlė įrangos gedimo ir prastovos, gali būti sudėtinga užduotis.Belaidė vibracijos analizė yra esminis mašinų techninės priežiūros ir būklės stebėsenos metodas. Ji suteikia vertingos informacijos apie mašinų būklę, nes padeda nustatyti vibracijos modelių pokyčius, kurie gali rodyti besivystančią problemą. Štai keletas pagrindinių priežasčių, kodėl belaidė vi..
17 May Išmani atliekų surinkimo stebėjimo sistema
infopulsas 0 628
Pažangus atliekų tvarkymas yra labai svarbus šiuolaikiniame pasaulyje, kuriame aplinkosauga ir išteklių valdymas yra svarbiausi prioritetai. Šiukšlių dėžių užpildymo lygio, šiukšlių dėžės dangčio būklės ir šiukšlių degimo stebėjimas gali atlikti svarbų vaidmenį optimizuojant atliekų surinkimo ir šalinimo procesus.Stebėdamos šiukšlių dėžių užpildymo lygį, atliekų surinkimo įmonės gali optimizuoti atliekų surinkimo grafiką, atsižvelgdamos į faktinius poreikius, o ne vadovaudamosi nustatytu grafiku..
16 May Išmanus LoraWAN atstumo/lygio matavimas
infopulsas 0 493
Platus asortimentas gali būti pritaikomas daugelyje sričių: fermos mėšlo rezervuaro užpildymo lygio stebėjimą, kanalizacijos vandens lygio stebėjimą, katilo išsiplėtimo stebėjimą, rezervuaro užpildymo lygio stebėjimą ir t. t.Talpų lygio stebėjimas fermose ir žemės ukyjeDaiktų interneto jutikliai gali tiksliai išmatuoti tvartuose laikomų pašarų ar kitų medžiagų lygį, todėl ūkininkai gali optimizuoti pašarų naudojimą ir užkirsti kelią švaistymui.Stebėdami tvarto užpildymo lygį, ūkininkai gali užti..
16 May Išmanus CO2 monitoringas paukščių ir gyvulių fermose
infopulsas 0 578
PagrindimasBroilerių kokybė ir sauga visada kelia didžiausią vartotojų susirūpinimą ir turi įtakos strateginei paukštininkystės pramonės ateičiai.Tyrimų duomenimis, viščiukai dažniausiai būna ištvermingi, tačiau dėl uždarymo, prastos oro kokybės, tamsos, naminių paukščių ligų ir panašių problemų jie gali būti per liesi.Atsižvelgiant į visas analizes, susijusias su mėsinių viščiukų auginimo patalpomis, ūkininkams neabejotinai reikalinga kontroliuojama ir pastovi aplinka patalpose.IššūkiaiUžtikrin..
18 Feb Bevielio M-Bus sprendimo įgyvendinimas
infopulsas 0 790
Dažnai gauname užklausų iš klientų projektų, kuriuose įrengtus wM-Bus skaitiklius reikia suprantamai ir patikimai užfiksuoti ir apdoroti energijos valdymui ar energijos stebėsenai. Tačiau kaip galima pasiekti, kad duomenys būtų išsamiai fiksuojami visame plote? Kokios technologijos reikia? Kur tiksliai turėtų būti įrengti prietaisai?Šiame tinklaraščio įraše atskleidžiame, kaip įveikiame šią užduotį padėdami savo klientams.Trumpa įžanga padės suprasti, kaip veikia wM-Bus magistralė ir kuo ji skir..
14 Feb M-Bus ir Modbus Duomenų koncentratoriai su Smart Metering
infopulsas 0 931
M-Bus, wM-Bus, Modbus koncentratorių (duomenų kaupiklių) ir gateway funkcijų apžvalga    Produktų serijos MUC.easyplus ir MUC500 - tai duomenų kaupiklių, skirtų išmaniajai apskaitai, šeima. Juos galima greitai ir lengvai paleisti net ir neturint ekspertinių žinių apie M-Bus ryšio veikimą ir ypatybes. Įrenginiuose yra integruotas ir lengvai naudojamas konfigūravimo tinklalapis, kuriam nereikia išorinės programinės įrangos. Prieš pradedant skaitiklių paieškos nuskaitymo procedūrą, galima pakeisti ..
16 Nov S0 impulsų skaitikliai energijos apskaitai
infopulsas 0 845
Sprendimas skirtas skaitiklių (elektros, dujų, vandens) S0 impulsinių išėjimų prijungimui prie Ethernet tinklo.ir verčių nuskaitymas per atvirą API (SNMP, Modbus/TCP arba MQTT protokolus).Daugelis energijos skaitiklių (elektros, vandens, dujų...) turi impulsinę išvestį. Ji taip pat vadinama S0 sąsaja.HWg įrenginių DI (skaitmeninis įėjimas) gali skaičiuoti šiuos impulsus.Skaitiklius galima skaičiuoti per atvirą API (SNMP, XML, Modbus/TCP, MQTT).Skaitiklius galima analizuoti portale (SensDesk tech..
01 Nov Oro kokybės Stebėjimas uždarose patalpose
infopulsas 0 1673
Sveikesnė erdvė su patalpų oro kokybės (IAQ) sprendimuSkirtas visiems, kuriems rūpi, kokiu oru jie kvėpuoja.Ką manote apie COVID-19 prevenciją uždarose patalpose? Rūpestingai saugodami save ir sveikatą, tačiau neturėdami veiksmingos informacijos, saugojome save ir sveikatą.Dabar atėjo metas būti neabejingiems ir sužinoti patalpų oro kokybės sprendimą.Padedame jums ir jūsų žmonėms gyventi saugesnėse ir sveikesnėse patalpose. Tam labai svarbūs realaus laiko duomenys apie oro kokybę.Ir tai prasided..
16 Oct Nuotolinė energijos apskaita
infopulsas 0 980
Išmanus Ethernet Gateway skaitantis  duomenis iš 3 / 12 / 25 išorinių skaitiklių per M-Bus magistralę.Su išoriniais M-Bus (EN 13757) skaitikliais gali būti naudojamas nuotolinei vandens, elektros, dujų ar šilumos suvartojimo apskaitai stebėti.Pritaikymo sritysNuotolinis elektros skaitiklių stebėjimas mažose serverinėse ir BTSEnergijos suvartojimo stebėjimas nuomojamose patalposeEnergijos suvartojimo rodmenų nuskaitymas nutolusiose arba sunkiai prieinamose vietoseEnergijos sąnaudų kontrolėAtskirų..
09 Oct LoRaWAN sprendimas žemės ūkio infrastruktūros monitoringui
infopulsas 0 4427
Lora Sensoriai, skirti dirvožemio parametrų stebėjimuiIšmanioji dirvožemio stebėsena gerokai padidina pasėlių, daržovių, gėlių ir vaisių derliųPer pastaruosius kelerius metus masinio daiktų interneto taikymas dirvožemio stebėsenai, pavyzdžiui, šiltnamiuose, paspartino skaitmeninio ūkininkavimo raidą. Aplinkos veiksnių, tokių kaip temperatūra, drėgmė, dirvožemio kiekis, vėjo greitis, kritulių kiekis, azotas, fosforas ir kalis, duomenų rinkimas sudarė svarbią dirvožemio stebėsenos dalį. Tai neabej..
04 May Ethernet tinklai žaliosios energetikos sprendimuose
infopulsas 0 969
Ethernet tinklas atsinaujinančios energetikos sprendimuosePristatome pramoninio ryšio įrangą, skirtą atsinaujinančios energijos sprendimams.Saulės elektrinėsNeprijungtos prie tinklo energijos gamybos sistemos - tai naujo tipo energijos tiekimo būdas, kai energija iš saulės modulio bei valdiklio yra naudojama įkrauti bateriją, tiekiančią elektros energiją nuolatinės srovės apkrovai arba elektros energiją per inverterį į kintamos srovės apkrovą. Tokios sistemos gamina nuolatinės srovės energiją, k..
06 Feb Inovatyvi M-bus energijos prietaisų apskaita Cloud platformoje
infopulsas 0 4992
Susipažinkite su išmaniųjų skaitiklių bevieliu M-bus duomenų Gateway &  Cloud platforma duomenų apdorojimui!Bevielis M-BUS gateway naudoja siaurajuostį daiktų internetą (NB-IoT), vandens skaitiklių, šilumos skaitiklių ir šilumos sąnaudų daliklių su 868 MHz, sunaudojimo duomenų perdavimą cloud plaformai per LTE mobilųjį ryšį.Visus suvartojimo duomenis galima atsisiųsti kaip CSV failą arba siųsti el. paštu. Dėka modernaus LTE siaurajuosčio mobiliojo radijo ryšio (NB-IoT), nuotolinis nuskaitymas ve..
02 Jan Saugus Nuotolinis Prisijungimas
infopulsas 0 1593
YPAČ PAPRASTAS, LABAI SAUGUS NUOTOLINIO PRISIJUNGIMO SPRENDIMAS Šis sprendimas leidžia saugiai prižiūrėti pramonines mašinas, atlikti nuotolinį programavimą, stebėjimą ir duomenų surinkimą.Vartuotojai neturintys gilių IT žinių gali lengvai naudotis sistema, kuri sukuria saugų komunikacinį kanalą tarp naudotojo ir nutolusios mašinos,nepriklausomai nuo to, kokioje pasaulio vietoje ji būtų.Sprendimą sudaro svarbiausi 3 komponentai:SiteManager- Instaliuotas šalia įrenginio nutolusioje vietoje (hardw..
29 Aug MQTT reikšmių atvaizdavimas IoT debesyje
infopulsas 0 2274
Šiai dienai dauguma pagrindinių IoT platformų bei IoT debesijos paslaugų teikėjų, taip pat daugybė IoT gateway įrenginių palaiko MQTT protokolą. MQTT tai duomenų judėjimo tarp IoT įrenginių bei serverio protokolas. MQTT tapo standartu įvairių rūšių IoT įrenginių sujungimui tarpusavyje. MQTT gateway suteikia galimybę greitai ir lengvai pasiekti IoT įrenginių tinklus bei yra suderinami su IoT serveriais (tokiais kaip „Microsoft Azure“, „Amazon AWS“, „IBM Cloud“, „Google Cloud“ ir kt. ...). IoT P..
04 Aug Baterija maitinamas LTE-M & NB-IoT Duomenų registratorius su MQTT ir MODBUS/RTU protokolu
infopulsas 0 1459
Mūsų duomenų registratoriai palaiko MQTT protokolą, atveriantį naują daiktų interneto pasaulį. MQTT protokolas įgyvendina pranešimų perdavimo modelį publish/subscribe, todėl galima lanksčiai platinti ir dalytis informacija.Komandas galima siųsti į nuoseklųjį jutiklio (RS232/RS485/SDI-12) arba priedų (RS232) prievadą pagrindinėje plokštėje, taip pat pasirenkamosiose plokštėse. MQTT duomenys skaidriai perduodami 1:1 atitinkamam nuosekliajam įrenginiui, o atsakymas taip pat gaunamas  1:1 formatu. M..
13 May Skirtingų gamintojų saulės  inverterių monitoringas su WebdynSun
infopulsas 0 2802
Sistemos architektūra Saulės jėgainių duomenų koncentratorius WebdynSun yra skirtas stebėti bei rinkti duomenis iš saulės jėgainių, kuriuose instaliuoti skirtingų gamintojų inverteriai. Į vieną įrenginį yra surenkami visi inverterių, elektros skaitiklių bei aplinkos sensorių duomenys (saulės apšvietimo intensyvumas, temperatūra, vėjo stiprumas ir kt.).Dideliuose tokio tipo projektuose labai svarbu, jog būtų galima nuskaityti bet kurio gamintojo inverterius bei komunikuoti su jais, kad padidinti ..
26 Mar Talpų lygio monitoringas su LoraWAN & IoT
infopulsas 0 2796
Pramonėje matuoti rezervuarų lygius yra sudėtinga užduotis, kurią reikia atlikti pakartotinai tiksliai ir patikimai. Galime ir toliau naudoti nebrangią tradicinę lazdą, pagamintą iš medžio, metalo ar plastiko, ir tikrinti ją pagal savo pojūtį,tačiau tai brangiai kainuoja ir dėl rankinių ataskaitų teikimo metodų lengva padaryti klaidų. Kai kuriais atvejais panardinamas jutiklis taip pat nėra idealus optimalus pasirinkimas matuoti lygį rezervuaruose, kuriuose yra korozinių, verdančių ir pavojingų ..
06 Nov Nuotolinis temperatūros ir drėgmės monitoringas
0 1682
SISTEMOS APRAŠASSistemą sudaro IoT gateway, davikliai ir duomenų surinkimo sistema.IoT gateway įrenginys skirtas nuotoliniam stebėjimui ir informavimui avarijos atveju, naudojant GSM ryšį. Galima prijungti iki 10 išorinių daviklių: 10x 1-Wire davikliai,  2x DI impulsiniai įėjimai (gali būti prijungti vandens ar šilumos skaitikliai)1-Wire kabelio bendras ilgis, jungiant daviklius nuosekliai, gali iki būti iki 60m.Bendras sistemos vaizdas su 1-Wire davikliaisBendras sistemos vaizdas su Lora davi..
17 Sep IoT ir Cloud įrankiai jūsų verslui!
infopulsas 0 2547
Cloud sistema bei pagrindinės jos savybėsKurkite Daiktų interneto  aplikacijas nerašant kodo ir nesamdant programinės įrangos kūrimo komandos.Sujunkite fizinį ir skaitmeninį pasaulius, naudodami Daiktų interneto App's, kurios suteikia įžvalgų ir padeda spręsti problemas.Įrenginiui pritaikyta API ir SDKLengvai prijunkite aparatinę įrangą prie cloud platformos, naudodami SDK bibliotekas ir vedlius,  kurie padės jums integruotis per HTTP, MQTT, TCP, UDP arba pasirinktinius pramoninius protokolus.In..
02 Sep Pramoniniai IoT sprendimai iš MTX
0 1562
Išbaigtas sprendimas nuotoliniam duomenų surinkimuiPristatome gamintojo MTX produktus: 4G/LTE maršrutizatorius, 4G/LTE modemus, sensorius bei programinę IoT platformą (skirtą paprastai valdyti nutolusius įrenginius). MTX įrenginiai pasižymi labai didelėmis galimybėmisMTX gamintojo įrenginiai, t.y. įvairūs GSM modemai bei maršrutizatoriai gali būti labai plačiai pritaikomi. Tai lemia įvairių fizinių sąsajų palaikymas (Ethernet, RS232, RS485, USB, WiFi ar skaitmeniniai įėjimai, GPS). MTX įrengini..
Rodoma nuo 1 iki 24 iš 24 (1 puslapių)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.