Meniu
Prekių krepšelis

LAN/WiFi nuotolinio stebėjimo termometras STE2 LITE

LAN/WiFi nuotolinio stebėjimo termometras STE2 LITE
LAN/WiFi nuotolinio stebėjimo termometras STE2 LITE
217.80€
Be PVM: 180.00€

STE2 LITE yra paprastas naudoti LAN ir WiFi termometras, skirtas atokioms vietovėms. Kai temperatūra viršija nurodytą diapazoną, siunčiamas pranešimas el. paštu. Naudodamas išorinę SMS-GW-LTE arba portalo paslaugą, jis taip pat gali jus įspėti SMS arba balso skambučiu.

Nors yra tik vienas RJ11 prievadas, STE2 LITE gali stebėti iki 4 išorinių jutiklių reikšmių (santykinė drėgmė, CO2, VoC, 4-20mA ir kt.). Keli RJ11 jutikliai gali būti sujungti grandinėmis. Taip pat vienas fizinis jutiklis gali išmatuoti kelias vertes (°C + %RH = 2 reikšmės).

Į STE2 LITE paketą įeina Temp-1Wire 1m temperatūros jutiklis ir 5V tarptautinis maitinimo adapteris.

 

Pritaikymai ir panaudojimas

  • Nuotolinis temperatūros įspėjimo jutiklis (serverio aplinka, įspėjimas apie oro kondicionavimo įrenginio aušinimo gedimą).
  • Paprasta naudoti serverio patalpos aplinkos stebėjimą.
  • Maisto saugojimas (laikymo sąlygų kontrolė, RVASVT žurnalų kūrimas naudojant taikomąją programinę įrangą).
  • LAN/WiFi termometras, kuris gali būti integruotas su trečiosios šalies SNMP sistema arba su portalu (SensDesk Technology).

 

Žymos: LAN/WiFi
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.