Meniu
Prekių krepšelis

RS232 keitiklis į srovės kilpą ADA-1028L

RS232 keitiklis į srovės kilpą ADA-1028L
RS232 keitiklis į srovės kilpą ADA-1028L
0.00€
Be PVM: 0.00€

ADA-1028L keitiklis leidžia prie RS232 sąsajos (pvz., kompiuterio ar valdiklio) prijungti prietaisus su dvilaide srovės kilpos sąsaja (CLO), pavyzdžiui, skaitiklius, tokius kaip LZQM, nepažeidžiant perduodamų duomenų formato.
ADA-1028L keitiklis perduoda duomenis iki 19,2 kb/s spartos sparta per vieną srovės kilpos vytos poros kabelio porą. Keitiklyje yra sreiginiai gnybtai, skirti srovės kilpos sąsajai ir maitinimo šaltiniui prijungti.
Įrenginys darbui naudoja tik signalus:

  • Rx, Tx, GND - RS232 sąsaja
  • TX+, TX-/ CLO-, RX+, RX*+, RX-/ CLO+ srovės kilpos CLO sąsaja.

Prie ADA-1028L įmontuotos srovės kilpos magistralės galima prijungti iki 4 pusiau dvipusio duomenų perdavimo režimu veikiančių įrenginių.
1 kVDC arba 3 kVDC galvaninis atskyrimas ir 5 kVDC optinis atskyrimas signalų kanale atskiria keitiklio RS232 sąsają nuo CLO sąsajos ir apsaugo prie RS232 sąsajos prijungtus įrenginius nuo viršįtampių, atsirandančių CLO linijoje ir maitinimo grandinėje.
Keitiklis turi vidinę mažos energijos viršįtampių apsaugą kiekvienai srovės kilpos sąsajos linijai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.