Meniu
Prekių krepšelis

AQMesh data

AQMesh data
AQMesh data
0.00€
Be PVM: 0.00€

"AQMesh" galima naudotis įvairiais saugios prieigos prie duomenų paketais, pritaikytais įvairiems reikalavimų lygiams.
"AQMesh" siūlo tris skirtingus prieigos prie duomenų iš specialiai pritaikyto AQMeshData serverio būdus.

*AQMeshData.net API ir žiniatinklio programų prieigos prie duomenų paketai yra standartinės arba aukščiausios kokybės parinktys.

Standartinė parinktis skirta 10 minučių ar ilgesniems skaitymo intervalų nustatymams.
"Premium" parinktis skirta trumpesniems nei 10 minučių skaitymo intervalų nustatymams.
(Atkreipkite dėmesį, kad "Premium" parinktis nėra prieinama pagrindiniam atsisiuntimui).

 

AQMeshData.net web application

"AQMeshData" yra saugus debesijos serveris, kurį sukūrė, sukūrė, valdo ir palaiko "AQMesh" kūrėjų komanda.
Prisijungę prie "AQMeshData" saugios žiniatinklio programos su pažangia, dinamiška ir intuityvia naudotojo sąsaja naudotojai gali:

  • Peržiūrėti rodmenis grafiškai arba lentelėse
  • Atsisiųsti rodmenis
  • Tvarkyti "AQMesh" nustatymus
  • Pridėti nuolydžio ir poslinkio vertes

AQMeshData" naudoja https:// protokolą, kuriame "s" reiškia saugų ryšį naudojant SSL (secure socket layer). SSL - tai saugumo tipas, užtikrinantis šifruotą ryšį su serveriu.

AQMeshData.net API feed

AQMesh API siūlo saugų ir vientisą oro kokybės duomenų tiekimą į bet kurią sistemą ar laikmeną iš saugaus AQMeshData serverio. API reiškia "taikomųjų programų sąsają" ir yra "mašina-mašina" protokolas, kurį klientai gali naudoti AQMesh duomenims integruoti į kitas sistemas.
Tai populiarus pasirinkimas klientams, norintiems realaus laiko oro kokybės duomenis įtraukti į platesnį visuomenei pateikiamos informacijos spektrą. api.AQMeshData.net naudoja https:// protokolą, kuriame "s" reiškia saugų ryšį naudojant SSL (secure socket layer). SSL yra saugumo rūšis, užtikrinanti šifruotą ryšį su serveriu. API ryšiui taip pat reikalingi užšifruoti OATH žetonai, kurie suteikia dar vieną apsaugos lygį. Atkreipkite dėmesį, kad AQMesh API nustatymas ir naudojimas pareikalaus iš klientų tam tikro lygio kompiuterinio programavimo žinių ir supratimo, kad galėtų teisingai įgyvendinti iš savo pusės.

 

Žymos: Oro tarša
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.