Meniu
Prekių krepšelis

Ellenex cloud platform

Ellenex cloud platform
Ellenex cloud platform
0.00€
Be PVM: 0.00€

Pagrindinės funkcijos

 

  • Debesų platforma sukurta ant mikropaslaugų parko, kuris automatiškai keičiasi, kad prisitaikytų prie dinamiškai besikeičiančių klientų apkrovų be jokio rankinio įsikišimo.
  • Mūsų klientų duomenys yra saugiai prieinami remiantis mūsų pirmaujančia pramonėje vaidmenimis pagrįsta prieigos kontrolės sistema su granuliuotais skaitymo ir rašymo leidimais.
  • Gaukite pranešimus, kai jutiklio rodmenys viršija nustatytą ribą, arba pasiekite savo prietaisų skydelį, kad pamatytumėte istorinę būseną.
  • Siųskite žemyn nukreiptas nuorodas, kad pakeistumėte savo įrenginių elgseną kelyje.
  • Atlikite kalibravimą ir įsitikinkite, kad jūsų įrenginiai pateikia tikslias vertes, pakoreguotas dėl nuokrypio ar mechaninio nusidėvėjimo.
  • Organizuokite didelius jutiklių parkus į skirtingas prenumeratas, kad skirtingos komandos galėtų pasiekti konkrečiai sričiai priklausančius įrenginius.

 

Duomenų vizualizavimas

 .........

Istorinių duomenų analizė                              

Peržiūrėkite visų savo įrenginių duomenis vienoje vietoje

 

 

Naudokite grafikus, kad pamatytumėte istorinius kritimus ir nuosmukius paprastuose duomenyse, arba naudokite agregavimą, kad pamatytumėte maksimalias ir minimalias vertes.

 

 

 

Turto vietos nurodymas ir sudėtinga formulė

 

Įrenginių sąrašo vizualizavimas žemėlapyje

Įrašykite sudėtingus skaičiavimus, kurie turi būti atliekami su kiekvienu gautu duomenų tašku, kad galėtumėte veikti pagal norimus duomenis iš to, ką perskaitė įrenginys.

 

 Vienu žvilgsniu matote, kur yra visi jūsų įrenginiai

 

 

Tūrio apskaičiavimas ir prognozavimas

 

Turto buvimo vietos stebėjimas (mobiliajam turtui)

Naudokitės mūsų prognozavimo modeliavimu, kad gautumėte informacijos apie savo rezervuarų kiekį

 

 Stebėkite savo turto buvimo vietą naudodami GPS įrenginius.

 

 

 

Žymos: IoT Cloud
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.