Meniu
Prekių krepšelis

Programuojamas LTE IoT Gateway FX30

Programuojamas LTE IoT Gateway FX30
Programuojamas LTE IoT Gateway FX30
0.00€
Be PVM: 0.00€

FX30 - tai mažiausias bei tvirčiausias programuojamas 3G/4G LTE modemas šiuo metu siūlomas rinkoje. Suteikiantis galimybę turėti integruotą, saugią įterptinių aplikacijų aplinką, glaudžiai integruotą į debesį. FX30 suteikia greitą, keičiamą, globalų įdiegimą IoT aplikacijų, skirtų bet kokiam prijungtam aparatui ar infrastruktūrai. 

  • Lanksčiai programuojamas: suteikia saugią Linux paremtą įterptinių aplikacijų programavimo aplinką tam, kad būtų galima kurti įprastas galutines IoT aplikacijas.
  • Mažas ir tvirtas: skirtas specialiai tam, kad tilptų į aparatus bei kitus infrastruktūros įrenginius, atitinka griežtus reikalavimus, keliamus pramoninei aplinkai.
  • Globalus: pasiekia pasaulinę 3G/2G rinką su vieninteliu produktu, pilnai suderinamas su įvairia technine bei programine LTE įranga.
  • Išplečiamas: įdiegtos visapusiškos sąsajos tam, kad būtų galima lengvai prijungti praktiškai bet kokią sistemą, taip pat lankstus techninės įrangos išplėtimas per IoT jungtį. 
  • Valdymas: nemokamos neribotos firmware-per-orą (FOTA) paslaugos naudojant AirVantage IoT platformą. 
  • Pagreitintas įvedimas į rinką: AirVantage IoT aplikacijų įgalinimas leidžia įrenginys-į-debesį sprendimą įgyvendinti per rekordiškai trumpą laiką.

FX30 serija

FX30 LTE EMEALTE Cat-1, 3G, HSPA+, 2GEthernet, USB, 3 I/Os, GNSS, IOT Connector
FX30S LTE-M GlobalLTE Cat-M1/NB1, 2GSerial (RS232, RS485), USB, 3 I/Os, GNSS, IOT Connector

 

BEVIELĖS SAVYBĖS
GSM/GPRS/EDGE ✓ / ✓ / ✓
UMTS/HSPA/LTE ✓ / ✓ / ✓
GPS
AntenaSMA jungtis
PROCESORIUS
CPUARM® Cortex™-A5 (550MHz)
ProgramavimasAT Commands, C/C++ language
SĄSAJOS
I/O3 konfigūruojami I/O
BENDRA
Maitinimo įtampaDC nuo 4.75V iki 32V
Darbinė temperatūranuo -30°C iki +75°C
Tvirtinimasant DIN bėgelio
Žymos: 4G/LTE
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.