Meniu
Prekių krepšelis

IoT Smart LoRa and Modbus Gateway

IoT Smart LoRa and Modbus Gateway
IoT Smart LoRa and Modbus Gateway
IoT Smart LoRa and Modbus Gateway
IoT Smart LoRa and Modbus Gateway
IoT Smart LoRa and Modbus Gateway
IoT Smart LoRa and Modbus Gateway
IoT Smart LoRa and Modbus Gateway
72.00€
Be PVM: 72.00€

Galimi pasirinkimai

Šis duomenų konvertavimo modulis yra naujas duomenų ryšio duomenų konvertavimo modulis, apimantis 2G, 4G, NB, LoRa,LoRaWAN, GPS, WiFi, CE, DP ir kitus ryšio metodus. 
Downlink sąsaja užtikrina standartinę RS485 duomenų perdavimo sąsają. Jį galima lengvai prijungti prie elektros energijos skaitiklių, RTU, PLC, pramoninių kompiuterių ir kitos įrangos,
o norint užbaigti duomenų rinkimą vienu metu reikia tik atlikti pradinę konfigūraciją MODBUS įrangos duomenis; tuo pačiu metu "Lora gateway" serijos belaidžio ryšio terminaluose
naudojami galingi mikroprocesorių lustai bendradarbiauja su integruota watchdog technologija ir užtikrina patikimą bei stabilų veikimą.

Techninės savybės

 • Duomenų rinkimas MODBUS RTU RS485 protokolu
 • Iki 30 x MODBUS RTU įrenginių.
 • Kiekvieno MODBUS įrenginio 5 registrų adresų sričių duomenų rinkimas, o kiekvieno registro adresų diapazonas neviršija 64.
 • Iš anksto nustatyto avarinio signalo adreso ir pavojaus reikšmės, skirtos pavojaus signalui įjungti, palaikymas kiekvienam MODBUS adresų diapazonui.
  Šiuo metu kiekvienoje adresų srityje yra ne daugiau kaip 5 pavojaus signalo adresai.
 • Master MODBUS arba LORA skaidraus perdavimo ryšys.
 • Fiksuoto IP ir dinaminio domeno vardo skirstymo metodai, skirti prisijungti prie duomenų centro.
 • Palaikomas skaidraus perdavimo protokolas, bendrasis režimas (aktyvioji apvalioji kopija, reguliari ataskaita), MQTT protokolas,
  išmaniosios galios belaidžio ryšio protokolas, išankstinio mokėjimo belaidžio ryšio protokolas ir t. t. Galima pritaikyti ir kurti naujus.

BEVIELĖS SAVYBĖS
LoRaWAN Terminal režimas & Relės režimas
LoRaWAN
DažnisEU 868 MHz
SĄSAJOS
PrievadaiRS485
PROTOKOLAS
MasterModbus RTU
Slave kiekisapie 25
BENDRA
Maitinimo įtampa24VDC, pasirenkama 85-265VAC
Darbinė temperatūra-10 iki 55 Celsijus
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.