Meniu
Prekių krepšelis

Duomenų kaupiklis LogBox Wi-Fi

Duomenų kaupiklis LogBox Wi-Fi
Duomenų kaupiklis LogBox Wi-Fi
Duomenų kaupiklis LogBox Wi-Fi
Duomenų kaupiklis LogBox Wi-Fi
Duomenų kaupiklis LogBox Wi-Fi
406.56€
Be PVM: 336.00€

Galimi pasirinkimai

"LogBox Wi-Fi" yra daiktų interneto įrenginys su integruotu duomenų kaupikliu ir "Wi-Fi" ryšiu. Juo galima stebėti ir įrašinėti duomenis nuotoliniu būdu objektuose, kuriuose yra "Wi-Fi" infrastruktūra. Duomenis galima pasiekti nuotoliniu, belaidžiu būdu ir centralizuotai per SCADA programą, debesijos prietaisų skydelį arba naudojant "NXperience" programinę įrangą. Lengvas įdiegimas ir prieinamumas - svarbiausi šio įrenginio privalumai.

 

Prietaisas turi tris universalius analoginius įėjimus ir vieną skaitmeninį įėjimą, kurie gali veikti kaip impulsų skaitiklis (srauto jutiklis) arba įvykių (durų atidarymas / uždarymas) registratorius. "LogBox Wi-Fi" turi MQTT protokolą duomenims skelbti į daiktų interneto tarpininkus, debesiją arba SCADA sistemą, taip pat Modbus TCP protokolą, kad veiktų kaip SCADA sistemų pavaldusis įrenginys.

 

Įrenginys užtikrina nenutrūkstamą duomenų įrašymą net sutrikus elektros energijos tiekimui ar belaidžiam ryšiui, nes turi 2 metų autonomijos atsarginę bateriją. "LogBox Wi-Fi" galima naudoti, kad būtų laikomasi FDA reglamento 21 CFR 11 dalies saugumo reikalavimų.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.