Webdyn gateway naudojami energijos gamybai ir suvartojimui kontroliuoti. Energijos gamybos ir suvartojimo kontrolė reiškia galimybę automatiškai registruoti įrenginio funkcinius parametrus, "verslo" duomenis ir aplinkos duomenis...
Tai taip pat reiškia, kad galima nuotoliniu būdu imtis veiksmų su įrenginiais, siekiant optimizuoti gamybos našumą ir energijos suvartojimo lygį.
Specifiniai energijos valdymo vartai apima ir kitas sąsajas (Modbus, belaidžius jutiklius, įjungimo ir išjungimo įvesties/išvesties, analogines įvesties/išvesties).
Tikslas - dalytis visais duomenimis apie tą patį įrenginį (skaitikliai, intensyvumas, temperatūra, kontaktai...), kad būtų galima įgyvendinti energijos kontrolės paslaugas.

Surinktais matavimais pagrįsta prevencinė instaliacinės įrangos techninė priežiūra


Privalumai


KLIENTUI

 • Prevencinė įrangos priežiūra
 • Įrenginio gamybos stebėjimas


OPERATORIUI

 • Sąskaitų kūrimas realiuoju laiku naudojant realius duomenis
 • Pasiekti reikšmingą našumo padidėjimą ir atsisakyti rankinio gamybos skaitiklių rodmenų nuskaitymo
 • Planuoti arba kontroliuoti elektros, dujų ir vandens gamybą numatant vartojimo pikus (išmanusis tinklas)


Galios reguliavimas naudojant WebdynSunPM

 • Reguliuojama injekcijos vieta - tai vieta, kurioje atsinaujinančiosios energijos gamyba iš esmės yra skirta vietiniam naudojimui. Į viešąjį tinklą tiekiamos energijos kiekis turi būti minimalus arba kontroliuojamas pagal reikalaujamą vertę ir daugiausia naudojamas vietiniuose elektros įrenginiuose.
 • Todėl siekiama, kad būtų galima sumažinti fotovoltinės energijos gamybą, priklausomai nuo energijos suvartojimo pramonės objekte

RD244/2019 nulinė injekcija

 • Nulinės injekcijos vieta - tai vieta, kurioje atsinaujinančioji energija gaminama tik vietos reikmėms. Į visuomeninį elektros tinklą neturi būti tiekiama jokia energija, visa pagaminta energija turi būti naudojama (100 proc. savoms reikmėms) vietiniuose elektros įrenginiuose arba turi būti ribojama saulės elektrinių galia.
 • Todėl siekiama, kad būtų galima sumažinti fotovoltinės energijos gamybą, atsižvelgiant į pramonės objekto energijos suvartojimąGeneratoriaus funkcija, naudojantis WebdynSunPM

 • Priklausomai nuo kliento poreikių, pagrindinis energijos šaltinis gali būti elektros tinklas, fotovoltinė sistema arba generatorius. Sistema gali būti prijungta prie tinklo arba ne. Visais atvejais šie energijos šaltiniai naudojami vienas kitą papildyti.
 • Nesvarbu, ar siekiama užpildyti dėl tinklo gedimo susidariusią spragą, ar sumažinti energijos (kuro ar kitas) sąnaudas, fotovoltinė sistema gali tiekti papildomą energiją. Baterijos taip pat gali būti naudojamos perteklinei energijai kaupti ir vėliau naudoti.
 • Todėl siekiama, kad būtų galima reguliuoti fotovoltinės energijos tiekimą priklausomai nuo energijos suvartojimo pramoniniame objekte ir antrojo energijos šaltinio, pavyzdžiui, elektros tinklo ar generatorių, naudojimo.Skirtingų gamintojų saulės inverterių monitoringas su WebdynSun