Meniu
Prekių krepšelis

Teltonika nuotolinio valdymo sistema RMS

Teltonika nuotolinio valdymo sistema RMS
Teltonika nuotolinio valdymo sistema RMS
0.00€
Be PVM: 0.00€

Teltonika nuotolinio valdymo sistema RMS

Nuotolinio valdymo sistema (RMS) leidžia nuotoliniu būdu valdyti ir stebėti visus Teltonika tinklo įrenginius, įskaitant RUT2XX, RUT8XX ir RUT9XX maršrutizatorius. Sistema leidžia iš naujo sukonfigūruoti ir rinkti informaciją apie kiekvieno įrenginio būseną, net jei įrenginiai neturi viešų IP adresų.

Daugiau informacijos apie RMS

Išbandykite RMS nemokamai spustelėdami šią nuorodą ir užregistruokite nemokamą 30 dienų demonstracinę paskyrą!
Nuoroda: https://rms.teltonika.lt/

Įsigiję 1 licenciją, Jūs suaktyvinate RMS vienam mėnesiui vienam įrenginiui.

 

Savybės ir privalumai:

Centralizuota sistema:
Galimybė valdyti ir stebėti kelis įrenginius vienoje aiškioje programoje. Suderinama su žiniatinklio naršyklėmis, veikiančiomis visose platformose, nereikalaujant papildomų priedų.

Firmware konfigūracija bei atnaujinimas
Leidžia įkelti iš anksto nustatytos konfigūracijos šabloną ar įdiegti naujausią FW versiją į kelis įrenginius vienu metu. Nuotolinė prieiga žymiai sumažina sistemos priežiūros išlaidas ir taupo jūsų laiką.

Prieiga ir saugumas
Ryšys tarp jūsų maršrutizatorių ir pagrindinio serverio yra apsaugotas OpenVPN. Tai nereikalauja konfigūravimo bei apsaugo ryšio kanalą nuo neteisėtos prieigos.

Palaikymas ir diagnostika
Vartotojai gali gauti informaciją, kuri padėtų nustatyti įrenginio buvimo vietą. Jie gali stebėti temperatūrą, signalo stiprumą bei visą informaciją apie įrenginį. Galite nuotoliniu būdu paleisti įrenginį iš naujo arba atsisiųsti įvykių žurnalo failą, kad išsamiai analizuoti problemas.

Statistika
Remdamiesi statistiniais duomenimis, galite greitai pakeisti konfigūraciją tam, kad pagerintumėte viso tinklo pasiekiamumą, našumą ir efektyvumą. Jūs nuolatos galite stebėti situaciją visame tinkle.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.