Meniu
Prekių krepšelis

Lygis | Atstumas

Brand: ELSYS Model: ELT2-MB7386
ELT ultragarsinis signalizatorius yra įdėtas į IP67 dėžutę, todėl idealiai tinka montuoti lauke arba ekstremaliomis sąlygomis.Naudokite atstumo jutiklį vandens lygiui po tiltu, šiukšlių lygiui konteineryje matuoti ir dar daugiau. Šiuo prietaisu taip pat galite matuoti aplinkos temperatūrą, drėgmę, atmosferos slėgį ir pagreitį. Ši versija turi ultragarsinį jutiklį, kuriuo galima išmatuoti iki 10 metrų atstumą. Apskaičiuota, kad baterijostarn..
560.84€
Be PVM:463.50€
Brand: Dragino Model: LMDS200
Dragino LMDS200 - tai LoRaWAN atstumo jutiklis. Jis naudoja 24 GHz mikrobangas, kad nustatyti atstumą tarp jutiklio ir skirtingų objektų. Palyginus su ultragarso arba Lidar matavimo metodais, mikrobangos yra patikimesnis kondensacijos / dulkių aplinkose. Jis gali nustatyti teisingą atstumą net jei ant jutiklio yra vandens ar storas dulkių sluoksnis.LMDS200 gali būti pritaikytas tokiems sprendimams kaip horizontalaus atstumo matavimas, parkavimo valdymo sistemos, objekto artumo ir buvimo apti..
0.00€
Be PVM:0.00€
Brand: Dragino Model: LDDS20
LDDS20 yra LoRaWAN ultragarsinis skysčių lygio jutiklis daiktų interneto sprendimui. Jis naudoja nekontaktinį ultragrsinį  metodą skysčio aukščiui konteineryje matuoti neatidarant talpyklos ir vertę siųsti per LoRaWAN tinklą į IoT Server. Jutiklis montuojamas  tiesiai po talpa, vartotojui nereikia gręžti skylės. LDDS20 daviklis yra labai tikslus matuojant įvairius skysčius, tokius kaip: toksiškos medžiagos, stiprios rūgštys, stiprūs šarmai ir..
0.00€
Be PVM:0.00€
Brand: Dragino Model: LDDS75
The Dragino LDDS75 is a LoRaWAN Distance Detection Sensor for Internet of Things solution. It is used to measure the distance between the sensor and a flat object. The distance detection sensor is a module that uses ultrasonic sensing technology for distance measurement, and temperature compensation is performed internally to improve the reliability of data...
0.00€
Be PVM:0.00€
Brand: DECENTLAB Model: DL-MBX-001
SENSORIUS ATSTUMO / LYGIO Paremtas ultragarsiniu sklidimo laiko matavimu Diapazonas: DL-MBX-001: 0.5 … 10 m DL-MBX-002: 0.3 … 5 m DL-MBX-003: 0.5 … 5 m (sniego lygio) Skiriamoji geba: 1 mm Tikslumas: 1% arba geresnis (kalibruota gamykloje)..
876.04€
Be PVM:724.00€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.