Meniu
Prekių krepšelis

INFOPULSAS

Brand: INFOPULSAS Model: Val / Hour
Siūlome papildomą GSM maršrutizatorių konfigūravimo paslaugą. Taip užtikrinant, jog pateikiamas įrenginys bus pilnai paruoštas darbui. Naudingos Modbus funkcijos Gateway Modbus TCP-Modbus RTU Autonomous reading Modbus TCP/RTU (datalogger) Modbus RTU/TCP sensors TCP Modbus user scripts, allowing the reading of devices and depending on values, perform actions autonomously Modbus Slave, sending SMS, Emails and traps SNMP by  Modbus TCP Kitos naudingos funkci..
36.30€
Be PVM:30.00€
Brand: INFOPULSAS Model: wMbus gateway
Nuotolinis belaidžių M-Bus (OMS) arba "Sensus" radijo dažnių skaitiklių (pvz., vandens skaitiklių, šilumos sąnaudų daliklių) nuskaitymas naudojant NB-IoT mobilųjį radijo ryšį arba LoRaWAN. Tinkamas instaliuoti lauko sąlygomis (IP67). Belaidis M-BUS gateway gali surinkti duomenis iš iki 500 skirtingų vandens, šilumos skaitiklių, šilumos daliklių ir kitų įrenginių su  belaidžio M-Bus 868 MHz radijo sąsaja arba "Sensus R..
336.99€
Be PVM:278.50€
Brand: INFOPULSAS Model: wMBHL-2
Šis Wireless m-bus impulsų skaitiklis yra skirtas skaičiuoti impulsus gaunamus iš įvairių įrenginių (daugumoje atvejų tai yra vandens skaitikliai). Impulsiniai įėjimai yra sauso kontakto tipo. Šie impulsų skaitikliai turi du atskirus įėjimus bei gali skaičiuoti impulsus maksimaliu 50 Hz dažniu. Tuomet impulsų reikšmės yra siunčiamos oru T1 bevielės m-bus telegramos pavidalu. Perdavimo laikotarpis yra fiksuotas (1 minutė) ir yra apskaičiuojamas priklausomai nuo baterij..
82.28€
Be PVM:68.00€
Brand: INFOPULSAS Model: SR05-D1A3
Ši serija - tai prieinamiausia piranometrų serija, atitinkanti ISO 9060 antrosios klasės reikalavimus. Įrenginys matuoja saulės spinduliuotę, kurią gauna plokščias paviršius, W/m², žiūrint 180° kampu. Jis idealiai tinka bendriesiems saulės spinduliuotės matavimams (agro)meteorologiniuose tinkluose ir fotovoltinių elementų stebėsenai. Piranometrą lengva montuoti ir įrengti, ypač naudojant rutulinį niveliavimo mechanizmą. Ši versija yra su Modbus..
0.00€
Be PVM:0.00€
Brand: INFOPULSAS Model: Si-RS485TC-T
Silicio saulės spinduliuotės jutikliai (Si jutikliai) yra ekonomiškas, bet tvirtas ir patikimas sprendimas saulės spinduliuotės lygiui matuoti, ypač fotovoltinėms sistemoms stebėti. Dėl jutiklio elemento konstrukcijos, atitinkančios fotovoltinio modulio konstrukciją, šie jutikliai idealiai tinka fotovoltinių sistemų stebėsenai. Visų Si jutiklių su RS485 ir Si-mV-85-Pt100(0) matavimo neapibrėžtis yra A klasės pagal IEC 61724-1. Visi kiti Si jutikliai yra B klasės. Mūsų PV ..
0.00€
Be PVM:0.00€
Brand: INFOPULSAS Model: MbusWEB
MbusWEB Platformos aprašas IoT įrenginių valdymas Masinis prietaisų importas, didesnių diegimų planavimas Sklandi wM-Bus įrenginių integracija, įskaitant visas aparatinės įrangos funkcijas Galimybė integruoti trečiųjų šalių daiktų interneto įrenginius (LoRaWAN, NB-IoT, ...) Nuotolinis įrenginių konfigūravimas (NB-IoT, LoRaWAN) FOTA: pasirašyti nuotoliniai programinės įrangos atnaujinimai (NB-IoT) Belaidės M-Bus duomenų atkodavimas ir dekodavimas Lankstus ..
1.82€
Be PVM:1.50€
Brand: INFOPULSAS Model: UM3081
LoRaWAN® wM-Bus Pulse Reader interface enables acquisition of data from the pulse emitting devices. Data is transmitted using available LoRaWAN® network or as a drive-by target in wM-Bus C1 or T1 mode with an automatic switchover. The device is meant to be connected to the existing devices’ signal output and is easily installed using NFC and NAS Connect app. Dual radio LoRaWAN® or wM-Bus LoRaWAN® ready in wM-Bus mode (automatic switchover) Long range wireless da..
65.95€
Be PVM:54.50€
Brand: INFOPULSAS Model: MBnano-10
MBnano-10 tai mikroprocesorinis dviejų krypčių pilnai dupleksinis M-Bus - USB keitiklis. Šis įrenginys yra maitinamas iš PC arba nešiojamojo kompiuterio USB prievado. Keitiklis maksimaliai gali maitinti iki 10 M-bus slave įrenginių. MBnano-10 yra skirtas naudoti technikams bei inžinieriams objekte. Tai "skaidrus" keitiklis, tad veiks su bet kokia programine įranga, jeigu tinkamai įdiegsite tvarkykles. MBnano-10 USB yra apsaugotas nuo trumpojo jungimo išėjime..
118.58€
Be PVM:98.00€
Brand: INFOPULSAS Model: MBHL-2/4
MBHL-2/4 tai supaprastintas mikrovaldiklis (impulsų skaitiklis su m-bus sąsaja). Šio įrenginio paskirtis yra prie m-bus tinklo prijungti įrenginius, neturinčius m-bus (paprastai tai yra vandens ir šilumos skaitikliai su impulsiniais išėjimais). MBHL-2/4 turi m-bus sąsają bei iki 4 impulsinių įėjimų, tačiau šis įrenginys neturi ekrano, klaviatūros bei tarifų funkcijos. Papildomai galima pasirinkti atsarginę bateriją. Korpusas yra skirtas montavimui ant sienos (IP-54 ap..
72.60€
Be PVM:60.00€
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.