Meniu
Prekių krepšelis

EASTRON EUROPE

Brand: EASTRON EUROPE Model: SDM630
SDM630 serija - tai trifaziai, daugiafunkciniai, 100A tiesioginio jungimo, tvirtinami ant DIN bėgelio elektros skaitikliai. Jie gali išmatuoti ir rodyti 1p2w, 3p3w ir 3p4w tiekimo charakteristiką. Šie skaitikliai pasižymi patogiu meniu naršymu, gerai matomu LCD ekranu. SDM630 reikalinga tinklo įtampos įvestis (įjungta ir išjungta, neutrali įvestis ir išvestis), kad veiktų. Skaitikliai yra savarankiško maitinimo, todėl nereikia išorinio pagalbini..
0.00€
Be PVM:0.00€
Brand: EASTRON EUROPE Model: SDM230
SDM230 serija - tai vienfaziai, daugiafunkciniai, 100A tiesioginio jungimo, tvirtinami ant DIN bėgelio elektros skaitikliai. Jie gali išmatuoti ir parodyti 1p2w tiekimo charakteristikas. Aktyviosios ir rektyvinės energijos stebėjimas (kWh / kVArh). Kad veiktų SDM230DR, yra reikalinga tinklo įtampos įvestis (tiesioginis įėjimas ir išėjimas bei neutralus įėjimas ir išėjimas). Tai savarankiško maitinimo skaitiklis, todėl jam nėra reikalingas joks išorinis pagalbin..
0.00€
Be PVM:0.00€
Brand: EASTRON EUROPE Model: DCM230
Eastron DCM230 serijos nuolatinės srovės energijos skaitikliai yra skirti matavimui bei stebėjimui nuolatinės srovės sistemose. Šie tvirtinami ant DIN bėgelio nuolatinės srovės energijos skaitikliai gali matuoti svarbius nuolatinės srovės parametrus: įtampą, srovę, galią ir energiją bei kt. Jie taip pat palaiko dviejų krypčių matavimą su impulsiniais išėjimais. Visi skaitiklio duomenys yra pasiekiami per RS485 sąsają, naudojant Modbus RTU protokolą. Šie skaitikliai būna dvie..
0.00€
Be PVM:0.00€
Brand: EASTRON EUROPE Model: DCM232
Eastron DCM232 serijos nuolatinės srovės energijos skaitikliai yra skirti matavimui bei stebėjimui nuolatinės srovės sistemose (ypač DC EV įkrovikliams su 2-iem išėjimo sąsajomis). Šie ant DIN bėgelio tvirtinami nuolatinės srovės energijos skaitikliai gali matuoti svarbius nuolatinės srovės parametrus: įtampą, srovę, galią, energiją bei kt. Jie taip pat palaiko dviejų krypčių matavimą su impulsiniu išėjimu. Visi skaitiklio duomenys yra pasiekiami per RS485 sąsają, naudojant ..
0.00€
Be PVM:0.00€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.