Meniu
Prekių krepšelis

I/O analoginis modulis AIOX su Modbus

I/O analoginis modulis AIOX su Modbus
I/O analoginis modulis AIOX su Modbus
0.00€
Be PVM: 0.00€

Galimi pasirinkimai

IO moduliai skirti pastatų automatikos, pramonės automatikos ir infrastruktūros sritims. Šie IO moduliai, kurių dydis yra 4/8 arba 12MU, priklausomai nuo bendro įmontuotų IO kiekio, telpa kiekvienoje skirstomojoje spintelėje. Siūlome tik IO modulius, tinkamus standartinės elektros skirstomosios spintos 45 mm išpjovai.

Yra dvi IO modulio versijos: Viena su įmontuota RS485 sąsaja ir MODBUS/RTU Slave protokolu, kita - su Ethernet sąsaja ir MODBUS/TCP protokolu. Visi IO moduliai taip pat palaiko ASCII protokolą, kas leidžia IO naudoti su media valdymo sistema arba su daiktų interneto valdikliu, programuojant Node-RED, NodeJs arba Phython. Versijos su Ethernet palaiko ne tik MODBUS/TCP serverio protokolą, bet ir MODBUS/RTU protokolą per Ethernet. Visi moduliai turi plataus platų diapazono maitinimo dipazoną 12-48 Vdc.

Mūsų pavyzdiniai analoginiai IO moduliai yra universalūs analoginiai įėjimai arba išėjimai. Kiekvienam kanalui galite pasirinkti skirtingą analoginio IO funkciją: Analoginė įvestis (0/2-10V arba 0/4-20mA) arba analoginė išvestis (0/2-10V arba 0/4-20mA), rezistoriaus įvestis (0-1MOhm), PT100, PT1000 arba NI1000-DIN43760 temperatūros jutiklio įvestis arba skaitmeninė įvestis sausam kontaktui arba 24Vdc. Tačiau siūlome ir tradicinius analoginius įvesties ar išvesties modulius, skirtus nuo -10V iki +10V signalams. Galiausiai gaminame IO modulius, skirtus temperatūros jutikliams: Skaitome faktinę temperatūrą iš iki 8 RTD jutiklių. Temperatūros jutiklių kabeliai gali būti 2, 3 arba 4 laidų. Jutiklių tipai gali būti PT100, PT1000 ir NI100-DIN43760.

 

 

 


 

 

 

SĄSAJOS
PrievadaiRS232 ir RS485 arba Ethernet
I/OUniversalūs analoginiai AIOX
PROTOKOLAS
SlaveModbus RTU ar TCP
BENDRA
Maitinimo įtampa12-48 VDC
TvirtinimasDIN bėgelis
Korpusas4MU
Apsaugos klasėIP20
Žymos: Modbus , AIOX
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.