Meniu
Prekių krepšelis

I/O mišrus DI/DO ir AIOX modulis su Modbus

I/O mišrus DI/DO ir AIOX modulis su Modbus
I/O mišrus DI/DO ir AIOX modulis su Modbus
0.00€
Be PVM: 0.00€

Galimi pasirinkimai

IO moduliai skirti pastatų automatikos, pramonės automatikos ir infrastruktūros sritims. Šie IO moduliai, kurių dydis yra 4/8 arba 12MU, priklausomai nuo bendro įmontuotų IO kiekio, telpa kiekvienoje skirstomojoje spintelėje. Siūlome tik IO modulius, tinkamus standartinės elektros skirstomosios spintos 45 mm išpjovai.

 

Yra dvi IO modulio versijos: Viena su įmontuota RS485 sąsaja ir MODBUS/RTU Slave protokolu, kita - su Ethernet sąsaja ir MODBUS/TCP protokolu. Visi IO moduliai taip pat palaiko ASCII protokolą, kas leidžia IO naudoti su media valdymo sistema arba su daiktų interneto valdikliu, programuojant Node-RED, NodeJs arba Phython. Versijos su Ethernet palaiko ne tik MODBUS/TCP serverio protokolą, bet ir MODBUS/RTU protokolą per Ethernet. Visi moduliai turi plataus platų diapazono maitinimo dipazoną 12-48 Vdc.

 

Mūsų pavyzdiniai IO moduliai yra universalūs universalūs analoginiai įėjimai arba išėjimai. Kiekvienam kanalui galite pasirinkti skirtingą analoginę IO funkciją: Analoginė įvestis (0/2-10V arba 0/4-20mA) arba analoginė išvestis (0/2-10V arba 0/4-20mA), rezistoriaus įvestis (0-1MOhm), PT100, PT1000 arba NI1000-DIN43760 temperatūros jutiklio įvestis arba skaitmeninė įvestis sausam kontaktui arba 24Vdc. Mūsų skaitmeninės įvestys skirtos naudoti su nuolatinės srovės signalais iki 48 Vdc. Mūsų skaitmeniniai išėjimai skirti naudoti su nuolatinės srovės signalais iki 30 V. Visi mūsų IO moduliai siūlo išėjimų grupes su savo maitinimo šaltiniu. Todėl viename modulyje galite sujungti, pavyzdžiui, 12 V nuolatinės srovės išėjimus su 24 V nuolatinės srovės išėjimais. Mūsų IO moduliai su maks. 700 mA išėjimo srovę kiekvienam kanalui, siūlo plačias diagnostikos funkcijas. Jie aptinka šiluminę perkrovą, trumpąjį jungimą, atvirą laidą, srovės perteklių. Išėjimai yra apsaugoti nuo trumpojo jungimo.

 

 

 

 


 

 

 

SĄSAJOS
PrievadaiRS232 ir RS485 arba Ethernet
I/OUniversalūs analoginiai AIOX, iki 70DI/66DO
PROTOKOLAS
SlaveModbus RTU ar TCP
BENDRA
Maitinimo įtampa12-48 VDC
TvirtinimasDIN bėgelis
Korpusas4, 8, 12 MU
Apsaugos klasėIP20
Žymos: Modbus , AIOX , DI/DO
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.