Meniu
Prekių krepšelis

IoT platforma SensDesk

IoT platforma SensDesk
IoT platforma SensDesk
191.06€
Be PVM: 157.90€

Galimi pasirinkimai

SensDesk technologija - tai portalo sprendimas iš HW group, suteikiantis galimybę valdyti nutolusius sensorius bei įrenginius (skirtas tiktai HW group produktams).

 

  • Portalas gali veikti prisijungus kaip saas paslauga arba neprisijungus uždaroje sistemoje, patikrinkite SensDesk licencijas.
  • SensDesk technologija pagrįsti portalai siūlo centrinę visų reikšmių apžvalgą, teikia įspėjimų siuntimą, ataskaitų teikimą, išėjimus į atvirą API ir kt.
  • HWg-cloud.com yra nemokamas į paslaugas orientuotas portalas su ribotomis funkcijomis.
  • SensDesk.com yra internetinė mokama paslauga, kurią teikia HW grupės įmonė. Paslaugos teikiamos pagal pasirinktą mokamą prenumeratos planą.
  • Portalo teikėjai yra trečiųjų šalių įmonės, valdančios savo SensDesk technologija pagrįstus portalus (naudojančius įvairius komercinius pavadinimus).

 

Produkto variantai

Product name Info
SensDesk.com 5D Alerts Standard item 
SensDesk.com 10D Log Standard item 
SensDesk.com 25D Log & Alerts Standard item 

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.