Meniu
Prekių krepšelis

SIERRA WIRELESS

Brand: SIERRA WIRELESS Model: GL8200
AirLink GL serijos modemai tai vieni mažiausių iš karto paruoštų naudojimui GSM modemų pasaulyje. Šiuos modemus galima tiesiai jungti į bet kokią IoT sistemą, suteikiant 3G ryšį (su atgaliniu rezeviniu perėjimu į 2G). Sukurtas veikimui sudėtingomis sąlygomi, šis modemas siūlo labai patikimą ryšį. GL serijos modemų privalumai: Kompaktiškas, tvirtas įrenginys Paprastas bei lengvai įdiegiamas AirVantage palaikymas, kad būtų galimybė kurti sudėt..
0.00€
Be PVM:0.00€
Brand: SIERRA WIRELESS Model: RV55
Labai atsparus CAT12 LTE Bevielis maršrutizatorius Sierra Wireless AirLink® RV55" yra didelio našumo "LTE-Advanced Pro Cat-12" maršrutizatorius, kuris gali veikti 2G energijos suvartojimo lygiu (mažiau nei 1 W neveikos režimu).   RV55 skirtas prijungti svarbius nutolusius objektus, infrastruktūrą ir transporto priemonių parkus. Tinkamas naudoti energetikos, komunalinių paslaugų, išmaniųjų miestų ir viešojo saugumo srityse, naudoj..
703.01€
Be PVM:581.00€
Brand: SIERRA WIRELESS Model: GX400
Aukštos kokybės, modulinės platformos įrenginys, skirtas mobiliems ir stacionariems sprendimams. Airlink GX400 yra mažas, turintis tvirtą korpusą įrenginys, kuris turi daug sąsajų bei integruotą vietos nustatymo sistemą GPS. Šis įrenginys buvo kuriamas galvojant apie įvairiapusišką bei lankstų jo panaudojimą tiek mobiliose (transporto priemonių buvimo vietos nustatymas/sekimas, apsauga) arba stacionariose (pramonė, apsauga, įmonėse, POS terminalai pardavimo vietose) aplinkos..
0.00€
Be PVM:0.00€
Brand: SIERRA WIRELESS Model: LS300
AirLink LS300 - tai mažų matmenų, lengvai instaliuojamas įrenginys, turintis tvirtą korpusą, specialiai armijos poreikiams sukurtą dizainą (MIL-STD 810). Tai leidžia įrenginiui atlaikyti ekstremalius temperatūrinius pokyčius, drėgmę, smūgius bei vibracijas. Sertifikuotas pavojingoms aplinkoms (Class I, Div 2), LS300 yra idealus įrenginys pramoniniams sprendimams kurti. LS300 jau standartiškai turi Ethernet, Serial, skaitmeninių I/O ir USB sąsajas, taip pat ir GPS. ..
0.00€
Be PVM:0.00€
Brand: SIERRA WIRELESS Model: GL7600
GL serijos modemai suteikia galimybę koriniu ryšiu jungti įrenginius su nuosekliąja (RS232) arba USB sąsajomis. GL7600 tai 4G LTE modemas (taip pat palaikantis ir grįžimo į 2G ryšį galimybę). Modemas yra lengvai bei greitai integruojamas, palaiko reikiamus sertifikatus...
0.00€
Be PVM:0.00€
Brand: SIERRA WIRELESS Model: FX30
FX30 - tai mažiausias bei tvirčiausias programuojamas 3G/4G LTE modemas šiuo metu siūlomas rinkoje. Suteikiantis galimybę turėti integruotą, saugią įterptinių aplikacijų aplinką, glaudžiai integruotą į debesį. FX30 suteikia greitą, keičiamą, globalų įdiegimą IoT aplikacijų, skirtų bet kokiam prijungtam aparatui ar infrastruktūrai.  Lanksčiai programuojamas: suteikia saugią Linux paremtą įterptinių aplikacijų programavimo aplinką tam, kad būtų galima kurti įprastas galutine..
0.00€
Be PVM:0.00€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.